Jump to content
IGNORED

Svet


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Okačio sam ga jer ne znaju svi da je u pitanju sin izbeglice, tako da to pobedi nad ekstremnim desničarem daje dodatnu simboliku.

 

Znaci zeleni ipak dobio 2/3 poshte ili je ono od juche bio neki troll.

 

Tako nešto, oko 62% koliko sam na brzinu uspeo da izračunam.

 

EDIT: Pisma

 

SYdVEsr.png

http://wahl16.bmi.gv.at/1605-bw_ov_0.html

Edited by vememah
Link to comment

Aha, OK, pomislio sam da mu se nedajbože ćaća negde u toj iskaznici izjasnio kao etnički Rus pa bi sad čitava demokratska Evropa morala da ustvrdi kako bi bilo bolje da je pobedio fašista.

Link to comment

A caca i jeste bio Rus. U 18. veku su dosli iz Holandije i bili ugledna porodica u Pskovu sve do valjda 1919, kada beze u Estoniju. Za Estoniju ih dakle veze nekih 20ak godina porodicne istorije.

Link to comment

Aha, OK, pomislio sam da mu se nedajbože ćaća negde u toj iskaznici izjasnio kao etnički Rus pa bi sad čitava demokratska Evropa morala da ustvrdi kako bi bilo bolje da je pobedio fašista.

 

Idu na patku briselske i ostale birokrate i truli sistem koji dovodi do ovako tesnih izbora, al' da znaš kako te, nakon slučajnih susreta sa čika Štrahinom arijevskom omladinom, ovakav ishod ipak raduje. 

Link to comment

Okačio sam ga jer ne znaju svi da je u pitanju sin izbeglice, tako da to pobedi nad ekstremnim desničarem daje dodatnu simboliku.

 

 

Masi poentu. Ne smetaju, ovima sto glasaju za ekstremnu desnicu, sinovi izbjeglica iz 19./20. i to iz evropskih zemalja (religiozno i kulturoloski bliskih) nego ove druge (danasnje) izbjeglice.

Link to comment

Idu na patku briselske i ostale birokrate i truli sistem koji dovodi do ovako tesnih izbora, al' da znaš kako te, nakon slučajnih susreta sa čika Štrahinom arijevskom omladinom, ovakav ishod ipak raduje. 

 

To svakako. Uvek je lepo kada fašisti izduvaju, makar i tesno.

 

I dalje mi ne ide u glavu kako fašistički kandidat namiče 80% glasova kod šljakera kada su u Austriji šljakeri većinom dođoši™ koji bi trebalo da su među prvim metama na koje fašisti ciljaju.

Link to comment

Ja imam utisak da usled toga sto su u pitanju ruralne sredine nisu u pitanju sljakeri za koje bi se ocekivalo da zive po gradovima nego farmeri (srpski: seljaci) obicni Austrijanci. Opet mozda gresim i siguran sam da ima ljudi koji zive u Austriji i mogu da bolje objasne dinamiku.

Link to comment

Ne ciljaju njih, nasi sljakeri su ovde pitoma i poslusna emigracija. Njima sepodilazi i slihta nevidjeno. Keine Papiere ljudi su problem, odakle god bili.

Link to comment

koji velebedak a baš sam se ponadao da će sve cigane ispedalati nazad u srbiju pa da nahrupa socijale skrši belolistćarski budžet :fantom:

Link to comment

To svakako. Uvek je lepo kada fašisti izduvaju, makar i tesno.

 

I dalje mi ne ide u glavu kako fašistički kandidat namiče 80% glasova kod šljakera kada su u Austriji šljakeri većinom dođoši™ koji bi trebalo da su među prvim metama na koje fašisti ciljaju.

 

nije ovo bila loša pokazna vežba, šljakerima niko politički ne nudi ništa

Link to comment

Ne ciljaju njih, nasi sljakeri su ovde pitoma i poslusna emigracija. Njima sepodilazi i slihta nevidjeno. Keine Papiere ljudi su problem, odakle god bili.

 

Koliko ima "naših", a koliko od tih ljudi uopšte ima državljanstvo i izlazi na glasanje?

Link to comment

To svakako. Uvek je lepo kada fašisti izduvaju, makar i tesno.

 

I dalje mi ne ide u glavu kako fašistički kandidat namiče 80% glasova kod šljakera kada su u Austriji šljakeri većinom dođoši™ koji bi trebalo da su među prvim metama na koje fašisti ciljaju.

 

Lako:

 

 

Novinar DW razgovarao je s izvesnim Petrom iz Kragujevca koji je izneo sopstveno mišljenje o današnjem drugom krugu predsedničkih izbora u Austriji.

 

Desničari se dodvoravaju nama Srbima, ali ja ne znam koliko je to iskreno. Istovremeno je dobro što hoće da smanje broj stranaca u zemlji, svega se nakupilo, previše je“, kaže Petar.

 

 

Degenerik.

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...