Jump to content
IGNORED

Svet


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ево чекамо испред НИС-а да подигнемо ваучере за гориво па крећемо... rus.gifdancing-1.gif

Link to comment

Moze li mi neko reci, da li masovno odusevljenje, da ne kazem 1 ekstaza, pobedom Putina - sudeci po komentarima na vesti na srpskom - reflektuje 1 stanje na terenu? Posto, u tom slucaju, saucesce.

Bravo baćuška!(A1, 4. mart 2012 20:26)# Link komentaraPreporučujem (+215)Ne preporučujem (-54)
Link to comment
Moze li mi neko reci, da li masovno odusevljenje, da ne kazem 1 ekstaza, pobedom Putina - sudeci po komentarima na vesti na srpskom - reflektuje 1 stanje na terenu? Posto, u tom slucaju, saucesce.
naravno da reflektuje stanje na terenu, svaki drugi srbin bi se odao homoseksualizmu kada bi mu putin uleteo u spavacu sobu.
Link to comment

Није љубав према Путину забран реформисаних радикала и сличних националнихtm снага... Многи жут га такође воли.

Link to comment

Bogami kako su bombastično i sa ushićenjem malo pre javili za Putinovu pobedu na RTS-u,i još spominju nekakv veličantveni skup na Manježu.Za trenutak sam pomislio da je Putin pobedio na izborima u Srbiji.

Link to comment
Није љубав према Путину забран реформисаних радикала и сличних националнихtm снага... Многи жут га такође воли.
Ne znam za stranacku pripadnost, ali brate komentari na B92 vestima, kao i masovna podrska onima koji orgazmiraju nad produzetkom neocarizma u Rusiji su jednostavno retardirani. Ako to komentarisanje odslikava makar i blizu polovine birackog tela u Srbiji, onda je u Srbiji jos i dobro kako bi moglo biti. Onda mi uopste nisu jasni ovi sto se zale na Tadica, on je relativno u odnosu na takvu sredinu pozitivna snaga.
Link to comment
Ne znam za stranacku pripadnost, ali brate komentari na B92 vestima, kao i masovna podrska onima koji orgazmiraju nad produzetkom neocarizma u Rusiji su jednostavno retardirani. Ako to komentarisanje odslikava makar i blizu polovine birackog tela u Srbiji, onda je u Srbiji jos i dobro kako bi moglo biti. Onda mi uopste nisu jasni ovi sto se zale na Tadica, on je relativno u odnosu na takvu sredinu pozitivna snaga.
odslikava. lozenje na putina je jako rasprostranjena pojava u srbiji. kod mene u hanu su ga proglasili pocasnim gradjaninom (opstina ima 20k stanovnika), cak su i raspravljali da postave bistu u centru grada. srecom, toliko su finansijski pukli da nisu mogli da sprovedu tu ideju. kad malo bolje razmislim, ako ne racunamo forum, poznajem jako mali broj ljudi koji se ne loze na putina jako do samog kraja. http://www.youtube.com/watch?v=O3pu_4kEZ1A putin oooooooooooo
Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...