Jump to content
IGNORED

Svet


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

i samo da ponovim ono što vas uvek iznervira - znate kad bi sloba pao bez bombardovanja? nikad pa ni tad. aj sad nastavite :)
mene ne nervira, iako je jedna od glupljih teza koje sam cuo.
Link to comment
dok se ne promeni odnos snaga u svetu, i nato zemlje nam isplate odstetu od hiljadu milijardi talenata
i da se reaktivira proces protiv čelnika nato zemalja, koji su zle dosmanlije, dovedene na vlast novcima tih krvoloka, pod pritiscima povukli.biće posthumno za mnoge, al pravda je dostižna!
mene ne nervira, iako je jedna od glupljih teza koje sam cuo.
tako je, to je sve organizovao, financirao i izveo progresivni narod! Edited by Gonzo
Link to comment

e zamisli, jednom cu se sloziti sa andurilom. ispada kao da ti sto kukaju imaju neku privilegiju na stanje izbombardovanosti. pa jebemu i ja sam te bombe video i doziveo, pa ne patetisem.

Link to comment
jel se zna dokle će srbi kalimerisati zbog bombardovanja - el će to da ishlapi protokom vremena i usled lekovitog dejstva ilovače, ili ćemo ridati dok se ne organizuje 1 konferencija na kojoj će se uputiti 1 zvanično izvinjenje 1 natoa?
Ilovaca deluje-Havel, Holbruk uskoro i Olbrajtova... :P
Link to comment
i da se reaktivira proces protiv čelnika nato zemalja, koji su zle dosmanlije, dovedene na vlast novcima tih krvoloka, pod pritiscima povukli.biće posthumno za mnoge, al pravda je dostižna!tako je, to je sve organizovao, financirao i izveo progresivni narod!
koji ti je? aj vaso je pijan, al ti bas skaces iz digresije u digresiju.
Link to comment

Na spisku delegacija nema ni Grcke ni Kipra, a neke zemlje su poslale potpuno nebitne ljude, bivse politicare, ombudsmane,...Havel je jednostavno bio jedan od bucnijih bombardera, i verovatno zbog toga su iz vlasti odlucili da nikoga ne posalju. A ni Ceska nije narocito bitna zemlja pa da sad budu blokirane nase integracije zbog ovog diplomatksog "skandala". Ovo je tipicna srpska megalomanija, opet misle da ih ceo svet gleda i budno prati sta ce da urade.

Link to comment
e zamisli, jednom cu se sloziti sa andurilom. ispada kao da ti sto kukaju imaju neku privilegiju na stanje izbombardovanosti. pa jebemu i ja sam te bombe video i doziveo, pa ne patetisem.
da ne govorim da isti ti zameraju recimo bosanskim komšijama islamske veroispovesti to što ne mogu da propuste priliku da se iskenjaju po srbiji.pa jbt, kod nas su heroji zaplakali od muke kad je bačeno ono grafitno sranje i počelo da se topi meso u zamrzivačima, i posle takvih muka vuku ovoliki grudge. šta bi ste drugari radili da je nato batalio ciljanje i zasipo vas ko bosanski srbi muđahedine, pa slinili bi valjda do kraja univerzuma.i da, samo još jednom da vas podsetim, sloba nije pao zato što ste vi bili silno hrabri i progresivni, nego zato što su vam ameri prvo jebali mamicu bombardanom, a onda salili tone para opozicionim medijima i političarima, uz silnu obuku i logistiku, ne bi li nekako nagnali papkare da iziđu na izbore i zaokruže 1 malo manjeg psihoa koštunicu. to vam je to, a vi sad nastavite sa uvređenim pljuckanjem leševa i romansiranjem istorije.
Link to comment
da ne govorim da isti ti zameraju recimo bosanskim komšijama islamske veroispovesti to što ne mogu da propuste priliku da se iskenjaju po srbiji.pa jbt, kod nas su heroji zaplakali od muke kad je bačeno ono grafitno sranje i počelo da se topi meso u zamrzivačima, i posle takvih muka vuku ovoliki grudge. šta bi ste drugari radili da je nato batalio ciljanje i zasipo vas ko bosanski srbi muđahedine, pa slinili bi valjda do kraja univerzuma.i da, samo još jednom da vas podsetim, sloba nije pao zato što ste vi bili silno hrabri i progresivni, nego zato što su vam ameri prvo jebali mamicu bombardanom, a onda salili tone para opozicionim medijima i političarima, uz silnu obuku i logistiku, ne bi li nekako nagnali papkare da iziđu na izbore i zaokruže 1 malo manjeg psihoa koštunicu. to vam je to, a vi sad nastavite sa uvređenim pljuckanjem leševa i romansiranjem istorije.
jbt, al si ti puko. smiri se malo, praznici nam stizu.
Link to comment
Ovo je tipicna srpska megalomanija, opet misle da ih ceo svet gleda i budno prati sta ce da urade.
Kako ne prati?! Propade nam pokušaj dobijanja kandidature za mogućeg kandidata za ulazak u EU angry.gif
Link to comment
i da, samo još jednom da vas podsetim, sloba nije pao zato što ste vi bili silno hrabri i progresivni, nego zato što su vam ameri prvo jebali mamicu bombardanom, a onda salili tone para opozicionim medijima i političarima, uz silnu obuku i logistiku, ne bi li nekako nagnali papkare da iziđu na izbore i zaokruže 1 malo manjeg psihoa koštunicu. to vam je to, a vi sad nastavite sa uvređenim pljuckanjem leševa i romansiranjem istorije.
Ma hvala im ovoliko! :Hail:Gonzo, neprepoznatljiv si za čitanje a posebno shvatanje, sa svakim novim postom... Edited by Mostly harmless
Link to comment
pa jbt, kod nas su heroji zaplakali od muke kad je bačeno ono grafitno sranje i počelo da se topi meso u zamrzivačima,
citiraš parafraziraš Lazanskog. :isuse:Prso si.
Link to comment
i da, samo još jednom da vas podsetim, sloba nije pao zato što ste vi bili silno hrabri i progresivni, nego zato što su vam ameri prvo jebali mamicu bombardanom, a onda salili tone para opozicionim medijima i političarima, uz silnu obuku i logistiku, ne bi li nekako nagnali papkare da iziđu na izbore i zaokruže 1 malo manjeg psihoa koštunicu. to vam je to, a vi sad nastavite sa uvređenim pljuckanjem leševa i romansiranjem istorije.
Hel jea! Mogli su i '97. da odreše kesu, možda onda future prime ne bi morao da sjebe proteste, te takvim kompromitovanjem obezbedi koštunjavom da ga zaokružuju par godina kasnije. Al' 'ajde, krenulo te. Edited by zorglub
Link to comment
×
×
  • Create New...