Jump to content
IGNORED

Rap, Hip-Hop


korindjar

Recommended Posts

 

Sipping Hennessy chilling on the moon
her name is fuckin’ Luna I'm looney to the tunes
kissing on her neck because she's gorgeous
flirting with her momma cause her ass is so enormous 

 

IMG_0787.gif.e0bd35c5bd4e18e873c404d08e26aa40.gif

 

  • +1 2
Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jimmy Kowalski

    386

  • 189-

    217

  • maheem

    165

  • Ravanelli

    151

IMG_0796.thumb.jpeg.5e68732977ffdcbc6eda719d7eef2696.jpeg

 

Spotifaj izbacio listu najpopularnijih hiphop pesama ever (na Spotifaju). Proučavam i ne znam je l sam ja po ovome old man yells at cloud :laugh: Imam okruglo 5 pesama na mojoj plejlisti. Legit sam šokirana koliko puta se xxxtentacion pojavljuje :dry:

 

  • +1 1
Link to comment

 

Na BBC 6 uredno obelezavaju 50 godina hip hopa, pustili ovaj mixtape iz 2000 koji sam trazio bas jako dugo, ali nisam uspevao jer nisam upamtio ime lika koji je smiksao :D Sada ga konacno nasao i skinuo..

Link to comment

  Čovek koji će nažalost ostati zapamćen po sramotnom reel-u posle tragedije na Astroworldu (istine radi sud ga je oslobodio odgovornosti za pogibiju fanova) sam je sebi natovario pritisak pred izlazak novog albuma Utopia a javnost je očekivala neke naznake ljudskog bića iza brenda koji se zove Travis Scott, očekivali smo "pokajničke tekstove" a šta smo dobili ?

 

Sempl kojim Utopia počinje kaže: 

 

The situation we are in at this time
Neither a good one, nor is it so unblessed
It can change, it can stay the same
I can say, I can make my claim
Hail, hail, hail

 

Parafrazirajući ovaj vers, Utopia nije loša, mogla je da bude bolja, ali i gora... :lolol:

 

Internet je pun poređenja sa Yeezus-om koja iako razumem (klavijature Mike Deana, beat koji jako podseća na Black Skinhead, uostalom i sam Travis je dosta učestvovao u kreativnom procesu na Yeezusu) ne podržavam u potpunosti jer nema Kanye tapiju na industrial bitove u megakomercijalnom hip-hopu...Kad već spominjem gospodina kojem je trenutno (sa pravom) medijski prostor ograničen na baruštinu u kojoj obitavaju američki Nestorovići i moralni gmizavci, može samo da ga veseli činjenica da je broj godina kojima ide ispred igre (u produkcijskom i kreativnom smislu) egzaktan i iznosi tačno deset (Yeezus 2013- Utopia 2023) mada je meni od KW mnogo draži haos na "The Life Of Pablo" a ubedljivo najbolji album projekat "Kids See Ghosts"

 

  Paralelno sa izlaskom Utopie, a u okviru kampanje izlaska albuma izašao je i eksperimentalni :lolol: film "Circus Maximus" koji je potpisao Travis kao režiser  :isuse: "u saradnji" sa nekoliko ultra poznatih reditelja kao što su Gaspar Noe, Nicolas Winding Refn, Harmony Korine itd,

 Ceo film može da se pronađe na YT, a pored eye-candy momenata koji zadovoljavaju moj reptilski mozak (praktično spotovi koji su režirali već pomenute zanatlije) postoji ultra krindž momenti snimljeni u mockumentary stilu kada Travis ide na kanabe Ricku Rubinu koji sav mističan izgovara "Čuo sam da se desila neka tragedija ?"

na šta pvaj odgovara:" Jeste, ali nisam došao da pričam o tome..." toliko o iskupljenju  :isuse: cut na sledeći kadar "oblačno nebo"...cut na sledeći "lišće na drveću se pomera" kao neki emulator Terenca Mallicka za bogate, mogu ruku u vatru da stavim da TS jeste režirao ove segmente sa RR.

 

 

Ako ništa drugo, outovao se da je gledao Drajv :fantom:

 

 

 

Edited by warp
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...