Jump to content
IGNORED

Sta je ovo?


woodooinstalater

Recommended Posts

Vreme je da ubijemo topik...getimagevariationphpy.jpg
Netje motji :P Ovo ne moze da bude nista drugo nego naprava za shurenje svinja ili kako se to vec zove zavisno od lokacije i lokalnih obicaja.Sudeci po zavrsnoj obradi nerdjajuceg celika ili sto bi se srpski reklo PROHRONA :lol:, naprava je Made in Serbia, Backi Petrovac ili okolina :lol:
Link to comment

pa mene ovo donje zuto potseca na ono sto se stavi na one Ziploc kese (zaboravio sam kako se zovu kod nas) pa se pomocu toga lakse otvara i zatvaraMislim da sam taj objekat video u jos nekoj situaciji lai se trenutno ne mogu setiti

Link to comment

@ Neca: plasticno, u raznim varijantama, poslednji hit je Zerex, Haleogen Free materijal koji prilikom izlaganja visokim temperaturama ne oslobadja aj' recimo, stetne gasove...

Link to comment
Ma samo potvrde radi :), 'ajde malo da sofisticiramo stvar, dosadno samo sa avionima.Sta je ovo (zuto)?
Да није она замена за изолир траку? Загреје се феном и притом мало скупи и затвори спој.
Link to comment
Да није она замена за изолир траку? Загреје се феном и притом мало скупи и затвори спој.
Nije termoskupljajuca i nije zamena ni za sta.Sluzi svrsi samo za sebe. I po sebi :)
Link to comment
Mozda sluzi da oznacis i znas koja je koja zica
Sluzi. Bas za to: marker za obelezavanje elektricnih provodnika...Edit: tvoj red, naravno :) Edited by woodooinstalater
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...