Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

ma nisam hteo to da kazem, jeste bio emiter, ali B92 nije tehnicki radio taj prenos. bila je rentirana najbolja domaca ekipa - ne sumnjam da je krsh, ali je najbolja koja postoji - koja je samo odradila posao po knjizi standarda za prenose LS.sad, sto je boja slike bila takva kao da je neko provukao signal kroz sonu kiselinu, jbga, nema veze sa emiterom nego sa srbijom i produkcionim uslovima koji vladaju.

Link to comment
ma nisam hteo to da kazem, jeste bio emiter, ali B92 nije tehnicki radio taj prenos. bila je rentirana najbolja domaca ekipa - ne sumnjam da je krsh, ali je najbolja koja postoji - koja je samo odradila posao po knjizi standarda za prenose LS.sad, sto je boja slike bila takva kao da je neko provukao signal kroz sonu kiselinu, jbga, nema veze sa emiterom nego sa srbijom i produkcionim uslovima koji vladaju.
Cekaj , radis uplink na satelit?Znaci ako si rentirao samo ono sto si ovde imao da rentiras a ne iz regiona (sto vise nije nikakav problem), da bi ustinuo kintu i prenategnutu kalkulaciju onda je signal "kao kroz sonu kiselinu".Produkcioni uslovi se menjaju tako sto neko pomera granice.Npr. b92 u inf-dokumentarnom programu, i odma su i ostali krenuli da se pomeraju....
Link to comment
  • 3 weeks later...

Sta ubrizgavaju u novinare i voditelje Studija B nakon sto udju u Beogradjanku? Cime ih dopinguju? Gledajuci Studio B dobija se utisak kako je u gradu sve divno, bajno, krasno, prelepo, jednostavno sve tako lepo funkcionise i jedini problem su nestasni momci sa petardama u novogodisnjoj noci...narocito ako gledate "jos uvek budni" i "beograde dobar dan" (cija repriza ide nocu odmah posle "jos uvek budni") - kakva propaganda ruzicaste stvarnosti, jebote! E da, i most na adi mora biti spomenut u svakoj emisiji bar 5 puta...

Link to comment

Vidim da su novinari sa tv avale prilično besni na kolege sa STB jer ovi valjda ni jednu rečenicu o štrajku i rvanjem sa mitrovićem...Izgleda da su Đido i Željko u ljubavi opet...sent from klozetska šolja by BVK

Link to comment
Upravo ovo što kaže Indy. Dobili smo, kupili ako ti je tako lakše, jedan super most zbog koga će život u gradu da nam bude primetno lakši. I prvi komentari na koje naletim su ove Bergasine mudrolije. <_< Daj bar dva dana da ne trujemo.
ne moze, nije se juce stvorio, vec dve godine pricamo o tom mostu. sramotno je bilo gledati kako studio b izvestava, kao u najgorim slobinim danima. zabole me za jebeni most kad su nam mediji ovakvi.ovo prebaciti na temu o studiu b. Edited by kojot
Link to comment
ne moze, nije se juce stvorio, vec dve godine pricamo o tom mostu. sramotno je bilo gledati kako studio b izvestava, kao u najgorim slobinim danima. zabole me za jebeni most kad su nam mediji ovakvi.
:isuse:
Link to comment
i ti se gledao otvaranje? super.
Vi uopste ne umete da razdvojite stvari, sve vam je smuljano s dnevnom politikom. Rukovodjen logikom nekih od vas ceo svet bi trebao da bljuje zuc 24/7 zato sto je 70% medija u vlasnistvu odrtavelog & amoralnog ex-Australijanca.Okupirajte B92 Studio B ako vam on ne valja (nemam nista protiv, premda mi najbolji ortak tamo radi... eto)... ostavite na miru ljude koji pokusavaju da uprilice zemlju da na nesto lici (EDIT. I da nekako profunkcionise... sitnica). Edited by Indy
Link to comment
Vi uopste ne umete da razdvojite stvari, sve vam je smuljano s dnevnom politikom. Rukovodjen logikom nekih od vas ceo svet bi trebao da bljuje zuc 24/7 zato sto je 70% medija u vlasnistvu odrtavelog & amoralnog ex-Australijanca.Okupirajte B92 ako vam on ne valja (nemam nista protiv, premda mi najbolji ortak tamo radi... eto)... ostavite ljude koji pokusavaju da uprilice zemlju da na nesto lici na miru.
ajde ovako, da bude jasnije. super je sto most postoji, gledao sam kako se gradi, stalno sma prolazio tamo i drago mi je da je konacno gotov. drugi deo price je sramotno izvestavanje gradske televizije i nevidjena propaganda. kao da su zaposlili komrakova da im vodi program. koga to da ostavimo na miru da uprilici zemlju da na nesto lici, o cemu pricas? Edited by kojot
Link to comment

Ili sam ja lud ili sam nepismen, posto ne vidim da je ovo neki od podforuma o Medijima. Dakle, glavni razlog "rasprave" je vase (kojot, bergasa et al) trolovanje....

Edited by Indy
Link to comment
Ili sam ja lud ili sam nepismen, posto ne vidim da je ovo neki od podforuma o Medijima. Dakle, glavni razlog "rasprave" je vase (kojot et al) trolovanje.
pa ok, rekao sam da se prebaci na odgovarajuci topik.
Link to comment
ne moze, nije se juce stvorio, vec dve godine pricamo o tom mostu. sramotno je bilo gledati kako studio b izvestava, kao u najgorim slobinim danima. zabole me za jebeni most kad su nam mediji ovakvi.
Strašno je da prva reakcija na otvaranje mosta bude riganje po izveštavanju o tome. Tačka. Strašno je koliko ste u pljuvačkom modu, toliku potrebu za opljunuti i toliko odsustvo želje za pohvaliti apsolutno ne razumem. Tačka. Pa i kada se nacrta prilika za reći "e, pa ovo je baš dobro", ne koristi se, nego se fokusira na jebeno izveštavanje jebenog studia B.Meni lično most znači mnogo više od betonske građevine. Svaki dan sam tuda prolazio na posao, svaki metar napretka se radovao, objašnjavao sebi da ovde ipak neko nešto dobro radi, da ovaj grad ipak napreduje... Neka je koštao i tri puta više, taj novac su mogli da pokradu da ne vidimo ni dinara.I uopšte ne želim da slavim Đilasa ili bilo koga zbog ovoga. Slavim što smo dobili globalni landmark, grandioznu mostinu koja će nam olakšati život i ulepšati grad.
Link to comment

Tako i ja imadoh i imam slične pomiješane osjećaje prema našoj Autostradi del Sole (isplativost, ugrađivanje, spetacolo). Ali svejedno nekak se dobro osjećaš dok pičiš njom na more.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...