Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

24 minutes ago, aram said:

tužiti za snimanje poziva bez obaveštenja i bez saglasnosti

pa zato sam i pitala šta je jer nisam mogla da procenim da li mu je najavljeno uključenje u program.

mnogo mi se dopada to kad kaže, na da li biste gostovali... taman posla, taman posla :lol: i sram vas bilo :lol: 

tako je jednostavno.

Link to comment

Svakako mnogo bolji pristup od ovoga što Sergej priča/piše. Razumem da mu je dokurčilo, ali samo im daje zicer da ga dodatno razvlače i predstavljaju kao ološa.

Edited by mraki
Link to comment
3 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Кесић им је одлично одговорио, смирено и прецизно. Сергеј је другачија сорта јбг.

jednom ili dvaput je pretilo da upadne u tu pijačarsku klopku, ali ako je bilo na prepad i ako nije očekivao poziv, odlično je ispalo.

Link to comment

Što malogradjansko?
Meni eto nije ok što ih naziva fuksama, ima toliko drugih stavri za reći i zameriti im, ne mora ovako.

 

edit: jeste ih rastavio Kesić, iz našeg ugla gledano. Iz ugla njihove publike nisam baš siguran.

Edited by mraki
Link to comment
24 minutes ago, maharaja said:

Šljamu reći da je šljam, i dosta više ulagivanja.

 

Ne mislim ni da je Kesićev pristup pogrešan. Ali mislim da se ne isključuju. Samo frontalno protiv ološa, svim sredstvima.

razumem šta govoriš, ali mislim da je problem u tome što su mnogo jaki u toj disciplini. ne verujem da to može da se uvežba. 

Link to comment
1 hour ago, mraki said:

Svakako mnogo bolji pristup od ovoga što Sergej priča/piše. Razumem da mu je dokurčilo, ali samo im daje zicer da ga dodatno razvlače i predstavljaju kao ološa.

 

ma kakav zicer, oni bukvlano pisu sta im padne na pamet, izmisljaju. sergej im veliki plus za ovo sto radi i bas mi se svidja nacin na koji to radi. nije ovo nikakav zicer za razvlacenje, oni vec mesecima pricaju da krade od bolesne dece, sta ces gore od toga? ceo taj slucaj "kradje" od bolesne dece je poceo tako sto su zvali moje prijatelje koji imaju bolesnu cerkicu, sergej im je mnogo pomogao. oni su buklvano izmislili izjavu majke i stavili to na naslovnu stranu. oni su im pricali danista ne objavljuju, da im je sergej mnogo pomogoa i da ih ostave ne miru da bi oni nakon toga objavili naslov i citat majke koja kaze da sergej mora da objasni gde su pare, a uz to su stavili sliku bolesne cerkice. to su zlikovci, ne treba njima nikakav poseban razlog da da ga razvlace i predstavljaju kao olosa. veoma mi se svidja sto ih naziva fuksama, vidi se da im je pogodio zicu. 

Link to comment
44 minutes ago, maharaja said:

Meni su oba pristupa ok. I to malograđansko snebivanje na to što Sergej piše na tviteru mi ide na q. Davno se tu prešla linija kada sa šljamom treba lepo. Šljamu reći da je šljam, i dosta više ulagivanja.

+1

(osim što ta linija nije davno pređena nego nikad ni ne postoji. šljam je šljam. bezočno laže i patetiše dok ti crta metu na čelu i/ili te ostavlja bez posla).

znači, samo direktno u glavu. 

stoka si.

fuksa si.

razmenjujemo mišljenja kad počneš da misliš i prestaneš da lažeš. kad se artikulišeš. do tada - mupm.

 

 

44 minutes ago, maharaja said:

Ne mislim ni da je Kesićev pristup pogrešan. Ali mislim da se ne isključuju. Samo frontalno protiv ološa, svim sredstvima.

 

A sama činjenica da je Studio B ovo snimio i pustio, govori koliko su preglupi. Čovek ih rastavio.

još 1 plus jedan...

Link to comment

Ma znam sve to, ne trebam trošiti reči na to kakvi su ološi i manipulatori u pitanju, ali i dalje mislim da:

1. nije u redu nazivati ih fuksama ma šta god oni radili i govorili, ima i drugih načina

2. taktički gledano nije pametno nazivati ih tako

Link to comment
2 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

 

ma kakav zicer, oni bukvlano pisu sta im padne na pamet, izmisljaju. sergej im veliki plus za ovo sto radi i bas mi se svidja nacin na koji to radi. nije ovo nikakav zicer za razvlacenje, oni vec mesecima pricaju da krade od bolesne dece, sta ces gore od toga? ceo taj slucaj "kradje" od bolesne dece je poceo tako sto su zvali moje prijatelje koji imaju bolesnu cerkicu, sergej im je mnogo pomogao. oni su buklvano izmislili izjavu majke i stavili to na naslovnu stranu. oni su im pricali danista ne objavljuju, da im je sergej mnogo pomogoa i da ih ostave ne miru da bi oni nakon toga objavili naslov i citat majke koja kaze da sergej mora da objasni gde su pare, a uz to su stavili sliku bolesne cerkice. to su zlikovci, ne treba njima nikakav poseban razlog da da ga razvlace i predstavljaju kao olosa. veoma mi se svidja sto ih naziva fuksama, vidi se da im je pogodio zicu. 

 

+1 mora bez rukavica

 

Link to comment
4 minutes ago, mraki said:

Ma znam sve to, ne trebam trošiti reči na to kakvi su ološi i manipulatori u pitanju, ali i dalje mislim da:

1. nije u redu nazivati ih fuksama ma šta god oni radili i govorili, ima i drugih načina

2. taktički gledano nije pametno nazivati ih tako

 

ne slazem se ni najamnje, mislim da je skroz ok nazivati ih fuksama i jebavati sve po spisku. ti zlikovci mu svaki dan govore da krade od bolesne dece, treba im jebati mater. sto se taktike tice, a uospte ne mislim da je ovde najvaznija taktika niti sergej treba da razmislja o tome, mislim da mu ide odlicno. prave idiotske poteze tako sto skidaju predstave i kradu njegove fotografije. dakle drma im kavez svojom ludackom energijom i to podrzavam. 

Link to comment

Svi koji razmisljaju da li je Sergej trebao obako ili onako neka prvo kupe gumene rukavice ali one debele i dugacke. Nakon toga neka prosetaju do trafike i nađu Ilustrovanu politiku. I, ne, nije naslovna to sto je za htz zastitu. Ta se naslovna moze pogledati sa bezbedne daljine i bice vam samo gadno. Ta Ilustrovana zahteva da se uzme u ruke (zato su potrebne one rukavice) i da se procita nekih 6 do 8 (nisam brojao) mozdanih izlucevina Gorana Kozica. Nakon tog ugodjaja necete imati ni mrvu dileme oko Trifunovica. Toje gadost takvog kalibra da je uspela da upali neku lampicu cak i kod ovih ludaka i izazove smenu doticnog koja je da se Vlasi ne dosete nazvana ostavkom. 

 

P.S.

Ta Ilustrovana je nekada davno nazivana jugoslovenskim paris matchom. I nije bilo neko veliko preterivanje. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...