Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

Pozvali ih dvoje i pustili kokošku da kokodače, uz dva bleda podpitanja, na koja nisu dobili odgovor. Ne znam zašto ne može u sopstvenoj emisiji da prekine ovu što vergla ko navijena.

 

Link to comment
36 minutes ago, mraki said:

Pa jesmo u dubokom kanalu. Prva takva kakva jeste, sa sve Jovanom i Srdjanom, Vojtehovskom i Ivanovićem je bila najpristojnija tv sa nac. frekvencijom.

Da valja, ne valja, ali je jasna razlika izmedju nje i Pinka/Studia B.

 

Ma jasno, i ja govorim o tome koliko nam se prag sroz'o

Link to comment
1 hour ago, clandestino said:

Mislim, ako je par koji je 8 godina radio na Pinku perjanica slobodnog novinarstva u Srbiji 2018 godine, onda smo stvarno u dubokom kanalu.

pogledala snimak i ne vidim ni s od slobodnog a ni n od novinarstva u emisiji u kojoj ovo nemoralno govno ne zatvara usta, bezočno laže i izvrće teze, a uglavnom kontrapitanjima rešeta voditelje, pri čemu veći deo emisije protiče tako što gosti pričaju u glas.

 

voditelji ne kontrolišu tok sopstvene emisije, ispaljuju poneko pitanje u vazduh ali nisu u stanju da dođu do odgovora, ne izlaze na kraj sa gostima čak ni na elementarnom nivou da spreče upadanje drugom u reč dok govori.

 

edit. sad vidim da je tihajeza rekla sve ovo samo sažeto :)

 

Edited by pt 2.0
Link to comment
Pozvali ih dvoje i pustili kokošku da kokodače, uz dva bleda podpitanja, na koja nisu dobili odgovor. Ne znam zašto ne može u sopstvenoj emisiji da prekine ovu što vergla ko navijena.  

 

Bas me iznervirali njih dvoje. Ako nista drugo za to je bar ona Olja Beckovic bila keva, niko nije smeo da pisne. Zoves ih u svoju emisiju i ne mozes da drzis pod kontrolu nekulturne bukadzije.

 

I jos nesto. Jel reporterka sa ulice lagala, kazalo ovo dvoje njenoj urednici da nije bas pricala istinu, pa daj onda sliku sa setnje da vidimo svi kako je malo bilo gradjana...

 

Mehhh toliko nespremni i malki delovali, a kao bajagi bolji od Pinka&co....

Vazi, al na plazi.

 

 

 

Link to comment

Iskreno, premotao sam jer je ne mogu slušati, ali bar je Škoro bio tu da objasni neke stvari, i to je velika stvar za medije u Srbiji danas, čuti drugačije mišljenje.

Za vas kojima je ovo isto što i Pink, morao sam da potražim kako oni obrađuju temu...

 

Link to comment

Pogledah ipak par minuta nastupa urednice, i na Prvoj i na Pinku.

Jebote, za Pinkovu publiku tačno skroz drugačija retorika. U jednoj rečenici vredjao je Škoro, a već u sledećoj da je Sergej propali glumac, narkomančina i alkos. Đilas lopov, propali lider itd...

 

Inače, šeruju Kesića večeras

 

Link to comment
54 minutes ago, aram said:

Sad vidim, među 13 otpuštenih sa StB kao "tehnološki višak" našla se i Nada Petronijević. Jebeno neverovatno...

U neka normalna vremena, bilo koja kuca bi je drzala ko malo vode na dlanu.

Van svega, predivan glas.

Edited by Majo
Link to comment

Direktorka i glavna urednica Studija B Ivana Vučićević zgrožena je ponašanjem "glumca" Sergeja Trifunovića koji ju je nazvao "fuksom".

On je propali glumac i narkoman, on ne može da se nazove glumcem, on je propali narkoman, alkoholičar i nadam se da ću se uskoro sresti sa njim i dati mu jednu opomenu u vidu šamara. Naziva fuksom mene koja sam majka i ponižava i mene i sve ostale žene. To neću da dozvolim da tako naziva bilo koju ženu u Srbiji - rekla je Ivana tokom gostovanja na televiziji Pink.

 

:vermez3:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...