Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

ma jok, japanci iseckaju na froncle pa gnječe da izađe voda i onda zavrnu ovo i stave slično kao mi za turšiju... a ovo su smislili jer je porodični kamen za pritiskanje turšije sa kacom suviše veliki za njihove stanove

Link to comment

pitanjce, s te primetili onaj mali divajs sto sluzi da se uzimaju vruce stvari iz rerne itakoto, izgleda kao pachiji kljun i nako silikonski? jel ima to smisla.videh kod kineza za 100 dindzi, a lepo i shareno, pa se interesujem ^_^

Link to comment

pa da znash da hocu, kolko u ponedeljak!eo ga brate, zis uan, bash tako izgleda:in-kitchen-3piece-silicone-pot-sleeve-and-holder-set.jpgpishe da drzi od -40 do 230 celzija. u stvari sam se prvo pitala poshto je kinesko, pa sam se onda setila da je sve kinesko, pa onda nema veze. sto me dovodi do kineskih silikonskih modli za kolache itakoto. sta mislish o tome?

Edited by thermal bug
Link to comment

pa ja rukavice izbrljam nepovratno, krpe spalim pre ili kasnije. ovo em je preslatko em zgodno, ako radi.mada cu ga cheshce nalaziti u igrachkama, neshto mi to govori. kao ona silikonska chetka za mazanje, nikad je nema kad treba :ph34r:

Link to comment
uzmite ovakve, jos su bolji od kljuna i lakse se peru. tj. ako ima, i naravno bar 2 komada443667.jpg
ne vredi, mora se uzet kljuna, zbog dechje sobe :lolol:
Link to comment
in-kitchen-3piece-silicone-pot-sleeve-and-holder-set.jpg
pačji kljun luda li si :lolol:mi smo se na jednoj žurci raspravljali da li je to kuče, krava ili ovca (ja sam bila u kravljoj frakciji btw)ali pačji kljun nikome nije pao napamet :Dinače prodaju i Nemciinače2 ja više volem rukavice
Link to comment
sto me dovodi do kineskih silikonskih modli za kolache itakoto. sta mislish o tome?
meni su one 1 savrsenstvo za projice.samo ih treba razraditi, tj da pre prve upotrebe prodju 1 krug na suvo u rerni, da ispare nekakvi hemijski mirisi iz modle.
Link to comment

pitanje ovde i na Kitchen Appliances, mada je posudje. da li je neko u Beogradu video metalne solje bez drske, poput onih u kojima se u predskolskom sluzio kompot, ako se neko seca toga? hocu da imam komplet za mint julep, a realno nije resenje da trazim tradicionalne srebrne solje, sta sam ja, Rokfeler?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...