Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

Kupio u Idei na ovoj rasprodaji, dugo ga merkao ali mi se nije davalo 3650, pa sam ga danas kupio za 1620. Proizveden je u Nemackoj, poznata firma.Probao sam šargarepu, rotkvu, luk, krompir i žuti™ sir za sada. Seče fenomenalno, može u četiri debljine da secka, najtanje je 3.5mm. Luk za onion ringse nikad lakše nisam iseckao. Još nisam seckao praziluk, ali čuo sam da radi extra. Imaš na jućubu par dobrih videoa™ šta sve možeПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment

Sutra još važi popus'. A ne znam da li ima u svim,verovatno da u svim većim, ja uvek idem u najvecu, u Omladinskih brigadaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment
ostrac je na kalenicu. ali ostri samo turcima
ima i u munzeu, zmajovina posle pozorishta, s kontra strane. isto traze da se dokaze turskost, prechani stop! ^_^rene, sta joj ima lepo u idejama? otih josh-malo-pa-dzabe sadrzaja?
Link to comment

ima nekijeh cipela kappa za 2000, patika za 300, pomoćnijeh ležajeva za 3000, plastičnih zamrzivač kutija za 250 dva komada, blutut slušalalica 700, šporet dve ringle i rerna za 6000 i tako to, ima, bilo tj. pošto su seniori danas dobili penzije pa sam video da se kupuje masovno, skokni sutra pa vidi, ima i nekijeh miksera i secka i fenova za kose

Link to comment
Nemoj da ispustiš, ogroman je popus' i stvarno vredi.Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Kako to izleda?Send from WC šolja by BVK
Link to comment
Imas sliku na sta ste kupiliПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Ja sam verovatno smotan ali imao sam ovo i nikako mi nije išlo da bilo šta ljudski isečem sa timSend from WC šolja by BVK
Link to comment
Imas sliku na sta ste kupiliПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
ovo bre nije u redu. kaste pocheli da kuvate na nau kuking a jedete na nau iting, ajde, reko, dekadencija itiz, kuvaju pa jedu, dobro.al ta kupish ovde, a okachish na sta ste kupili, to me vec brine ^_^
Link to comment
Ja sam verovatno smotan ali imao sam ovo i nikako mi nije išlo da bilo šta ljudski isečem sa timSend from WC šolja by BVK
lako je, kao kad pečeš pile u kesi :P
ovo bre nije u redu. kaste pocheli da kuvate na nau kuking a jedete na nau iting, ajde, reko, dekadencija itiz, kuvaju pa jedu, dobro.al ta kupish ovde, a okachish na sta ste kupili, to me vec brine ^_^
propisi su propisi, moja bubo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...