Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

nemam strah ni od plina ni od expres lonca, jadnostavno kad kuvam volim polako i sa uzivanjem, ne znam ni za sta bi mi posluzio iskren da budem..
mozda za prvu fazu prebranca...
Link to comment

mojoj mami je eksplodirao ekspres lonac doduse pre 30god al otada datira taj iskonski strah a jos ga i imam u spajzu ali nijednom nije video svetlost dana staznam mozda za neke pasulje,kupuse,keljove,bosanski lonac lajk jela...

Link to comment
mojoj mami je eksplodirao ekspres lonac doduse pre 30god al otada datira taj iskonski strah a jos ga i imam u spajzu ali nijednom nije video svetlost danastaznam mozda za neke pasulje,kupuse,keljove,bosanski lonac lajk jela...
sve to moze lepse natenane, jedva cekam penziju i smederevac.
Link to comment
aha, a i plin u kuci je smrtna opasnos, a onaj bokalcic za espreso je pobio pola italije :lolol:
E sad si me prestravio sa espreso bokalčetom Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Link to comment
ja se secam da je keva fabulozno pravila lovacke snicle u ekspres loncu. jebiga...
Imam ekspres lonac i koristim ga baš za te fabulozne šnicle, rinfajš, kuvanje piletine, kupusa... super stvar.Povremeno očistim sigurnosni ventil, i ne otvaram ga dok se ne izjednači pritiskak.
Link to comment

ja imam neki koji sam kupio u nemackoj ali me nesto jebe u poslednje vreme, vec par puta na full pritisku mi probija na dihtungu gumenom, naravno u kuci sveopsta paranoja, macke zalezu pod krevet, zena istrcava napolje, dok ja u neverici gledam kako pici masna para u plafon.realno, treba EL u kuci, ima stvari koje su pretezak smor za kuvanje. kolenice i razna druga suva mesa, onda supa ljudska ona sto treba bas da se smaras s njom itd.

Link to comment
realno, treba EL u kuci, ima stvari koje su pretezak smor za kuvanje. kolenice i razna druga suva mesa, onda supa ljudska ona sto treba bas da se smaras s njom itd.
+1Škenbe skuhano za čuku vremena, ušteda struje, plina, čega god.
Link to comment
+1Škenbe skuhano za čuku vremena, ušteda struje, plina, čega god.
O da šjembići su do jaja u "pretis loncu" a i skratiš vreme kontaminacije Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...