Jump to content

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

pogledaću i u veru šta ima
najbolje sto mozes da uradis jeste da nadjes staklenu janu i probas da ostruzes nalepnicu. ili nadji neko pice sto ti se svidja flasa, a da nije preskupo, lepe prazne flase tesko ces naci.osim ako ne zakukas ovima ili ovima, verovatno je veleprodaja, al sarm cuda cini.
Link to comment
najbolje sto mozes da uradis jeste da nadjes staklenu janu i probas da ostruzes nalepnicu. ili nadji neko pice sto ti se svidja flasa, a da nije preskupo, lepe prazne flase tesko ces naci.osim ako ne zakukas ovima ili ovima, verovatno je veleprodaja, al sarm cuda cini.
na ovom drugom linku baš svašta imajesu veleprodaja i u novom sadu su
Link to comment
okej, hvala svima, kupujem taj braun, samo da nadjem ko ce da mi ga dovlaci iz inostranstva, popizdeh kad sam izguglovala, domaca cena 12200 dinara, inostrana 60 evra.primam i preporuke za multipraktik, i to me ceka za kupovinu, trenutno se lozim na magimix, al dam se ubediti u nesto drugo.
ako mozes da biras, izbegavaj poljsku manufakturu.cula sam od jednog servisera da imaju najvise reklamacija na braun proizvode pravljene u poljskoj! ako laze on, lazem i ja.moje sokocalo je skockano u spaniji i vitla bez greske vec petu sezonu.za multipraktik znam samo koji ne valja, a to je kenwood. i meni bas fali neki kvalitetan, pa dosla ovde da es informisem :)
Link to comment

mislim da sam odrasla. kupila sam ekspres lonac.fp_det0_3115079.jpgi jos neka sranja.fp_det0_3115098.jpgev_3115255.jpgev_3115274.jpgbili na vente privee za manje nego upola cene ovi art&cuisine sudovcici, a bas mi izgledaju lepo na slici.

Edited by MayDay
Link to comment
  • 2 weeks later...
dajte savete za kupovinu nozeva. u beogradu, sto kvalitetnije a pristupacnije
Skokni do merkatora, ima kvalitrtnih uradaka. Oko 2,5k-3k dinaraПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...