Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

Gde mogu da se kupe ručke za poklopce od šerpi/lonaca?

Smejaćeš se ali video sam "set" od 6 komada u jednoj kineskoj robnoj kući verovatno ima i na buvljaku.

Pričam o onim dugmastim ..

Link to comment

Ali zašto sirće stalno spominjete? Zar nije jednostavnije koristiti limuntus? Sirće odvratno smrdi. 

 

sad sam i ja manjina unutar većine  :D

sirće je ekonomičnije od limuntusa. ja imam uvek jednu onu prskalicu u kojoj ima sirćeta i malo vode. sidu leči, a moja kuća više nije prljava

:fantom:

Link to comment

Plus iljadu za ketler.

 

Imao prvo taj neki clatronic, raspao se posle 10 godina korišćenja 24/7. Onda uzeli neki kao firmiran, da li Philips ili tako nešto, sjebalo mu se nešto posle par meseci. Onda opet Clatronic i evo ga šljaka nekoliko godina, kafa, čaj, grejanje vode za šporet, bilo šta. Čistim ga tako što u litar i po vode rknem šoljicu sirćeta i pustim dvaput da proključa, posle toga ga isperem za pola minuta da se ne oseća.

Link to comment

Ali zašto sirće stalno spominjete? Zar nije jednostavnije koristiti limuntus? Sirće odvratno smrdi. 

 

sad sam i ja manjina unutar većine  :D

 

+1

 

Ja koristim nekakav limunov ekstakt, kupio u Maksiju.

 

Inače, moj ketl ima termostat, odlična stvar kad se sprema zeleni ili beli čaj, nikad ne dobaci do tačke ključanja kad ga zamolim. Ubio sam se od traženja i našao neki Filipsov.

Link to comment

Plus iljadu za ketler.

 

Imao prvo taj neki clatronic, raspao se posle 10 godina korišćenja 24/7. Onda uzeli neki kao firmiran, da li Philips ili tako nešto, sjebalo mu se nešto posle par meseci. Onda opet Clatronic i evo ga šljaka nekoliko godina, kafa, čaj, grejanje vode za šporet, bilo šta. Čistim ga tako što u litar i po vode rknem šoljicu sirćeta i pustim dvaput da proključa, posle toga ga isperem za pola minuta da se ne oseća.

clatronic dobar, i kuvalo i stojeci mixer. rabili vekovima.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...