Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

čitanje knjiga, viđanja sa porodicom, puste plaže i mala primorska mesta, jednostavne, tople ljude, razgovore i vreme sa m, zajedničke akcije sa prijateljima, da stvaram novo, red ili sistem radeći, bistar mozak u svitanje, fizičku bliskost. dobre hotele, vožnju automobilom ili vozom, saradnju sa boljima u poslu od mene. bogat sendvič, jabuke, svež jesenji dan u beogradu. prijatnu tkaninu na telu. kad osećam da sam negde dobrodošla.

 

isto.

Link to comment

volim bliskost sa ljudima koji mi prijaju. bez obzira da li oni bili nadrkani, ja cu uvek biti raspolozen sto ih vidim. volim jutro kada se probudim sam od sebe. volim da vidim usamljeno drvo, nekako se saosecam sa istim u tom trenutku - vrlo inspirativne misli mi padnu na pamet. kada mi dodju golubovi koje hranim. nema ih jedno vreme i zabrinem se, i pojave se kada se ne nadam. volim kada sam kod drugarice koja ima balkon koji gleda prema igralistu. cesto zaspim u fotelji jer mi taj zvuk graje prija - dremam. kada mi neko nesto posalje iz inostranstva. moze da bude bilo sta. npr. jedna devojka mi je poslala tri kamencica sa njene plaze. bio sam mnogo srecan zbog toga...

 

 

 

isto

Link to comment

ljuštenje sopstvene kože nakon perioda sunčanja, kad odvojiš parče kože veliko ko zakrpa. igranje voskom - da odvajam vosak koji se sliva niz sveću dok gori. zumu. 

 

isto.

Link to comment

Da podignem noge uz zid iznad uzglavlja kreveta, tako ležim naopako i čitam nešto. Da hodam po toplom pesku. Da pijem Earl Grey. Da mazim mačku dok prede.

 

isto

Link to comment
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...