Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

a: ja jedva shvatih koji newton... pa rekao bih da je saudek objektivno bolji, ali...q: 67_Helmut_Newton_TwoPairsOfLegsInBlackHose.jpgiliphoto_saudek03.jpg?alternativno: fizika ili dupeta?alterantivno2: fotografija ili gravitacija?

Edited by kurdi
Link to comment

[troll]ne znam na koji sport mislis, samo da pustim muzicku pratnju uz pitanje... i never knew a rubber doll would be so hard to please...[/troll]

Edited by kurdi
Link to comment
alterantivno2: fotografija ili gravitacija?
fotografija, ako nije sklona paduseksualna ili dnevnopoliticka frustracija?(mora da se izabere)
Tadić, ipak više liči na boginju iz Lepenskog vira.
a velja selja na vilendorfsku veneru.q2. na kog praistorijskog junaka vam lici tomche? Edited by Leia
Link to comment
onaj kad ga na pocetku sjebu pa kad krene u konacnu osveti i sve im izlomi i ruke i noge i izroka ih na kraju sve.isto
:lol: gledala taj opus, divan jenemanjica ne lichilichi ili kola?
Link to comment
a: meni ni na koga. q: da li i vama nemanja kusturica neodoljivo lici na Javu iz Marti Misterije?
meni lici na JC Reillyjaovo Elino ne razumemko je bolji komad vruce picetine, Keira N. ili Rebecca S.?
Link to comment
ako je keira n. ona sto ima cudnu vilicu, a rebecca s. u stvari rebecca r, onda rebecca najljigaviji filmski momenat?
ceo 25th hour je ljigav do umetnickog klizanjaisto
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...