Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

sinocnji, da se napijem, posto je odradjen amaterskije nego inacea moz i preskakanje nekih ograda i sunjanje po komsijskim dvoristima u sitan nocni sat, u jednom...pasivnom kraju, gde se podrazumeva posedovanje 2,7 komada vatrenog oruzja po clanu porodicelepo pitanje!isto

Edited by Mancunian
Link to comment

a: svakako nije najidiotskiji, ali je u svezem secanju ostajanje budnim do 9 jutros da bi se gledalo musko finale. jebiga nocas se tek setio da imam televizor, pa se napalio na novootvorene mogucnosti. ah taj trenutak spoznaje. q: isto.

Link to comment

a. kradja vise kilograma crnog luka iz necijeg dvorista u neprijateljskoj drzavi u pola noci mi se povremeno vraca u secanje. q. istoedit: mladog.

Edited by betty
Link to comment

ja sam jednom stopirala noćom do kragujevca mic po mic iz auta u auto prvi me je lik odvezo do plavog mosta samo, jebiga i tu je neki matori stao i nudio mi sea onda je moj drug veljko izišo iz grma s pišanja i matori mu dao po gasu hahastigli smo u kragujevac u pola 7 ujutru i već u 7 navatali bus za beograd to je bilo 1998.dosadno je više isto. ovo me oduvek zanimalo: jel više volite da jedete kašikom ili viljuškom?meni npr posle čorbastog pasulja dođe da pitam dobro šta ima da se jede sad

Link to comment

r: ne bih ni razmatrala kašiku da mi nije pala na pamet linolada... ali to samo na par sekundi...vljuška i sve za na viljušku je bolje. za ono malo jela što se srču a koje volim, baš i nije neophodna kašika, navrnem iz šolje ili iz nekakve zdelice i sve pet...a kao u onom vicu - mogu ja goluba i bez hleba - mogu ja linoladu i viljuškom :) q: da li ste nekada bili deložirani?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...