Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

a: nebitno, imam bitno hitno pitanje, a nije sta je to malo platno. nego...q: znate kao one brojeve sto ima u srbiji sto moze na njih da se dobije dial up veza kad vam crkne redovni net. a ne mora da se ima nikakva pretplata, nego se placa po satu. ono nesto sto reklamiraju na tv-u valjda. jel zna neko ili moze brzo da nadje neki takav broj da mi da hitno?ozbiljno je pitanje.

Link to comment

žeđ, definitivno. Kad se usta slepe, jezik ko stiropor, svaki udisaj reže suvo grlo... (voda= 26din/1000l)Kako produžiti trajanje poslednje cigarete?

Link to comment

a: za dzoranje?q: jel bi s eosecali glupo da ste kupili wide screen monitor na kojem mozete da podsite sliku samo na normalan aspect ratio, pa vam sa strane stalno crno?

Link to comment
:lol: hava ti dize (al izgleda da nije do moje gluposti sto ne umem da podesim, nego do mini mi laptopa. uopste ne ulazim u to sto sam kupio monitor 1600 x nemam pojma, a nisam razmisljao da mi laptop radi samo 1024 x 768. al su sada makar velike ove tacke.)a: volem svasta - laptop, novi cd player... 40gb mp3 kad sam kupio to mi je bio onako veliki korak u zivotu...vole sad i ovaj monitor, mada bi ga voleo jos vise da nije crno sa straneq: isto. Edited by kurdi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...