Jump to content
IGNORED

Umro Bris Taton, Francuz pretučen u Beogradu od huligana


borris_

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    57

  • yolo

    41

  • Eraserhead

    36

  • Idioteque

    29

ne kapiram? jel zent sto ce dacic da zabrani sport u srbiji pa ste krenuli da se perete da ste bas vi donelo demokratiju i srusili komunizam? mis'im, ako malo bolje procitas, ovde se slabo ko prima na tu vasu zvaku a sa druge strane ovaj casni forum je organizovan po principu svinjca, svako ima svoj obor u kome moze da jede, jebe i sere bez prestanka. tako da, sto se mene tice, ja ti na rec verujem da ste srusili slobu i komunizam, slusajuci sonic youth i pixies pre nego sto smo vam uvalili qrvu zoranu i eto, to bi bilo to, hvala dovidjenja.

Edited by gazza1
Link to comment
ne kapiram? jel zent sto ce dacic da zabrani sport u srbiji pa ste krenuli da se perete da ste bas vi donelo demokratiju i srusili komunizam? mis'im, ako malo bolje procitas, ovde se slabo ko prima na tu vasu zvaku a sa druge strane ovaj casni forum je organizovan po principu svinjca, svako ima svoj obor u kome moze da jede, jebe i sere bez prestanka. tako da, sto se mene tice, ja ti na rec verujem da ste srusili slobu i komunizam, slusajuci sonic youth i pixies pre nego sto smo vam uvalili qrvu zoranu i eto, to bi bilo to, hvala dovidjenja.
Naravno da ne kapiras.I ja se stvarno plasim da se sport zabrani ali na srecu to niko nije rekao. Ali znas ovaj moderni sport vec sam po sebi urusava samog sebe raznim pojavama. To verujem shvatas. Edited by No7
Link to comment
tih dana je neprestano slusao jednu pesmu grupe Primal Scream, koliko se secam, "Loaded": I`m gonna get deep down, deep down...
Ko god kaže "a tada su vam valjali navijači, a sada ih se odričete kao šljama" samo neka pročita gornju rečenicu i sve je jasno, a ako nije, neka je pročita opet i tako u krug.
Link to comment
oko 15:30 - Poginuo je pripadnik policije Nedeljko Kosović u Masarikovoj ulici kod "Beograđanke". Kosović je pokušao preskočiti zid terase bežeći od demonstranata. Pri tom se nezgodno odrazio i pao sa visine od pet metara, udarivši glavom u trotoar.
Da, da, isto kao što je Bris Taton skočio sa garaže u panici tj. sam se ubio... Ovaj policajac je pretučen i bačen sa tog zida, i to bi trebalo da zna neko ko sebe predstavlja kao vlasnika tapije na jedinu i pravu istinu o onome što se događalo u Srbiji tokom prethodne dve decenije.
Link to comment

koliko sam ja shvatio, Kosovic se zamerio mnogima jer uopste nije bio cvecka. samo je iskoriscena prva prilika da se sa njim rasciste neki racuni. koji bolji nacin za to on svenarodnog aprajzinga?

Link to comment
Vrnjačka Banja: Ulica Brisa Tatona 6. oktobar 2009. | 12:15 | Izvor: Beta Vrnjačka Banja -- Skupština Vrnjačke Banje podržala je inicijativu da glavna ulica u tom gradu, Banjska promenada, dobije naziv ubijenog francuskog državljanina Brisa Tatona.
Cela vestKako je ovo preterano i histerično.Neverovatno kako ljudi srljaju iz jedne krajnosti u drugu.
Link to comment

Oprosti mi Boze gresnom sto ovako razmisljam..ali,zar posle ovakvog poteza nece u celoj Francuskoj da se pomene da je neka banja u Srbiji dala ime ulici po ovom nesrecnom coveku..pa je tu voda takva i takva..pa se bese katanac od strane zaljubljenih nakaci na most..pa i nije toliko skupo za zapadna shvatanja..Free marketing za njih,mozda...nekrofilija po meni,sigurno.Opet..ostavljam veliku mogucnost da gresim ali me od mojih sugradjana vise nista ne iznenadjuje.

Link to comment
Ne, bate! Oni su obicni momci koji su se dokazali talentom za navijanje. Smisljanjem melodicnih i lako pamtljivih slogana koji se rimuju. Strikanjem salova i time sto su dolazili na stadion dan ranije, da organizuju koreografiju.A mi ih sad blatimo... A bili su prvi u borbi za demokratiju i ljucka prava. Secam se sastanka 1994. kod Vesne Pesic u biciklani. Vesna, Savija, Cegi, Jebo Zare Parangala, Prgi, Ivan Kuzminovic i druga Ceca iz Pescanika... Tada su se dogovorili da se u drugom poluvremenu zapeva "Ljucka prava, to je stvar prava!" i "Koji nece u Evropsku Uniju, jebemo mu sestru puniju". Fond za otvoreno drustvo tih godina je svercovao baklje iz Italije...
Auh.Izem ti Vesnu Pesic kao neki reper demokratije i lepog ponasanja.Da pocnem od lapanja ambasadorskog mesta u Mexicu ili od zurki i prijema u americkoj ambasadi i rezidenciji od 70 -ih naovamo?Nisam primetio da je ovde neko branio Cegija, Cumeta, Zareta i ostale vodje poimence od eventualne umesanosti u raznorazne kriminalne radnje. Ako se isto dokaze - lezace u bajbokani. A Cegi & co su vec lezali, istina prekratko, za svoje najvece sranje.
Link to comment
Da pocnem od lapanja ambasadorskog mesta u Mexicu ili od zurki i prijema u americkoj ambasadi i rezidenciji od 70 -ih naovamo?
Cekaj bre, pa bio je i Buck na tim žurkama po američkoj ambasadi (i rezidenciji ambasadora), pa je normalan i fin. Dobro, nije..
Link to comment
Auh.Izem ti Vesnu Pesic kao neki reper demokratije i lepog ponasanja.Da pocnem od lapanja ambasadorskog mesta u Mexicu ili od zurki i prijema u americkoj ambasadi i rezidenciji od 70 -ih naovamo?Nisam primetio da je ovde neko branio Cegija, Cumeta, Zareta i ostale vodje poimence od eventualne umesanosti u raznorazne kriminalne radnje. Ako se isto dokaze - lezace u bajbokani. A Cegi & co su vec lezali, istina prekratko, za svoje najvece sranje.
:Hail:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...