Jump to content
uros_s78

Psi

Recommended Posts

Mil@n

Upoznao sam lika za weekend, radi u restoranu na Srebrnom Jezeru. Hoće da udomi par meseci starog labradora jer ima dva, i nije u stanju zbog posla da vodi računa o dva. Čovek je jako ozbiljan, pedantan, pas ima sve papire, ako treba labrador, možda možemo da iskopamo čoveka preko restorana. Tj sigurno. Čovek bi ga poklonio.

Spirit

Ja bih vrlo rado labradora, u stvari to je moj prvi izbor ali stan je...pa ne tako veliki, a i labu na bih mogao toliko da se posvetim u smislu šetnji, istrčavanja i svega ostalog. Zato sam izabrao manjeg psa, koji recimo kunta do podneva, da mu nije kazna (već je poželjno) da živi u stanu itd. Boston u odnosu na frenča voli duže šetnje, dobrog je zdravlja...

Hvala svima na predlozima

beta kentauri

hoću ja da udomim labradora.

imam sve potrebne uslove (dvorište, kućicu, može i u kuću, pseći krevet) i volim šetnje.

Frank Pembleton
imam sve potrebne uslove (dvorište, kućicu, može i u kuću, pseći krevet) i volim šetnje.

Go beta, go!

zmanic
On 4/9/2018 at 13:19, zmanic said:
On 4/9/2018 at 13:13, Sara said:
Super odgajano leglo, lepi štenci, ko pijane koke emoji3.png nadam se da će imati sreće i sa budućim vlasnicima. 
Jesu li već rezervisani? 
Sad da imam Sarino leglo, ne znam šta bih radila. Kod Ast-a još teže naći odgovornog vlasnika, čini mi se da previše ludaka hoće rasu

Jedan mužjak je rezervisan, a malopre me startovao neki preprodavac iz Gruzije, hoće da kupi celo leglo po 200 evra po psu.

Ništa od prodaje u Gruziju, kolko sam skapirao najobičnija Internet prevara, ali vrlo dobro uigrana.

Opisaću detalje kad nađem vremena na odgovarajućem mestu.

aram
15 hours ago, beta kentauri said:

Laaaaajk :)

ToniAdams
On 09/04/2018 at 22:41, Mil@n said:

Upoznao sam lika za weekend, radi u restoranu na Srebrnom Jezeru. Hoće da udomi par meseci starog labradora jer ima dva, i nije u stanju zbog posla da vodi računa o dva. Čovek je jako ozbiljan, pedantan, pas ima sve papire, ako treba labrador, možda možemo da iskopamo čoveka preko restorana. Tj sigurno. Čovek bi ga poklonio.

kakva je razlika o vodjenju racuna o jednom i o dva?

u kontekstu posla.

nijesam cinican, stvarno mi nije jasno.

zmanic

Ako su istog pola umeju da budu nepodnošljivi, stalna netrpeljivost i borba za primat.

A  i nije jeftino, pas od 30-40 kila košta na prosečno kvalitetnijim granulama, ne ništa fensi,  70-100€ mesečno samo za hranu + zaštita + veterinari + redovna vajcina + duplo vreme za šetnju ukoliko se ne podnose i ne mogu zajedno da se izvode.

Edited by zmanic

Mil@n
54 minutes ago, ToniAdams said:

kakva je razlika o vodjenju racuna o jednom i o dva?

u kontekstu posla.

nijesam cinican, stvarno mi nije jasno.

Ne mogu da se sećam tačno, pričao je puno o tome, on je iz BG-a, a radi u restoranu na Srebrnom Jezeru. Valjda je malo kući, da li jednog ostavlja nekome ili šta li već, ne sećam se.