Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

most sa 4 trake i dva tramvaja izmedju ce namestiti pod prozor onim ljudima tamo, shto kupuju kvadrate za nebrojene hiljade, da za ruchkom preko supe gledaju u tramvaj na 30 metara?

 

vazi, sigurno ce tako biti.

Link to comment

Al' to će biti novi most, lep u pizdu materinu, biće milina gledati ga, naročito noću kad popale kinesko led osvetljenje u 16.7m boja.

Biće i podloga od specijalne gume, tako da će apsorbovati svu buku, a iz mosta će noću da se čuju cvrčci...

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Stari savski most od sledeće godine na Paliluli
Stari savski most biće rastavljen i privremeno postavljen na jednoj parceli u opštini Palilula, izjavio je glavni urbanista Beograda Marko Stojčić.
 

kad razvuku savski most da dobaci preko dunava....

 

ili ce da premoste donji tas sa velikim tasmajdanom? ali tu im je mnogo dugacak?

Link to comment
4 hours ago, Frank Pembleton said:

Stari savski most od sledeće godine na Paliluli
Stari savski most biće rastavljen i privremeno postavljen na jednoj parceli u opštini Palilula, izjavio je glavni urbanista Beograda Marko Stojčić.

"Radovi na demontiranju će verovatno početi sledeće godine, dok će se uporedo raditi i novi most na njegovom mestu. Stari most će biti isečen na tri dela, transportovan brodom do svoje privremene lokacije, kako bi kasnije mogao ponovo da se koristi", kazao je Stojčić za "Blic".

Taj list je podsetio da je nakon izjašanjavanja građana Grad doneo odluku da Stari savski most bude izmešten u park Ušće i da se u sklopu njega nalaze kafići i restorani.

Stojčić je naveo da će Novi savski most imati po dve trake u svakom smeru, sa tramvajskom "bašticom" u sredini i stazom za bicikliste. "To će biti jedan novi most koji bi trebalo da počne da se gradi sledeće godine, ne znamo tačno kada jer je korona virus sve dosta usporio", dodao je Stojčić i da se očekuje da će biti završen 2022. godine.

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Kojeg izjasnjavanja gradjana? Kad god su se gradjani izjasnili oko te sumanute ideje da montiraju gvozdeni most u park i pootvaraju kafice ispod njega izjasnili su se urnebesnim smehom. Poceli su otvoreno da izmisljaju stvari koje niti su se desile niti je iko planirao da se dese.

 

On the update side, prozor od kupatila mi gleda dole na gradiliste "Beograda na vodi", kunem se da kad god odem da pisham i pogledam kroz prozor ono govno od kule poraste za par spratova. Kako se gradi kad treba da se isprodaju kvadrati i operu pare, kao na singerici. Zato ce Dusanovu da zavrse krajem veka.

Link to comment
 
Kojeg izjasnjavanja gradjana? Kad god su se gradjani izjasnili oko te sumanute ideje da montiraju gvozdeni most u park i pootvaraju kafice ispod njega izjasnili su se urnebesnim smehom. Poceli su otvoreno da izmisljaju stvari koje niti su se desile niti je iko planirao da se dese.
 
On the update side, prozor od kupatila mi gleda dole na gradiliste "Beograda na vodi", kunem se da kad god odem da pisham i pogledam kroz prozor ono govno od kule poraste za par spratova. Kako se gradi kad treba da se isprodaju kvadrati i operu pare, kao na singerici. Zato ce Dusanovu da zavrse krajem veka.
Fingirali su onlajn anketu...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
2 hours ago, Ras said:

y4mW4IolWD7tV022kEUP_qtVzhpTfwrRmTQVlxwH

 

Bilo je danas dizanja i spuštanja.

šta li mu rade?

prošla sam tuda, čini mi se da ima preko mesec dana, i već je bio postavljen šljem.

Link to comment
20 minutes ago, Ras said:

To od pre mesec dana si snevala :)

 

Danas sam po prvi put video da podižu ovo čudo, a samo malo kasnije su ga skinuli. Varioc je non stop tamo i sklapa ostatak iz delova.

ne zezaj

bila sam u nekoj radnji u ovoj uličici iza ćoška, levo na slici. i baš sam izvirila da vidim kako izgleda. još sam premeravala slikarskom metodom, recimo, iz te tačke gde sam stajala, samo žir je po visini bio u ravni sa poštom 6. pisala sam na temi, 5. septembra.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...