Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

3 minutes ago, Anonymous said:

 

Prošao i ja, debeli, ćelavi majmuni sa zlatnim lancima. Ko nas uslužno vozi to je neverovatno, trebalo bi sva ta udruženja razvaliti i praviti nova od nule.

 

Što je najgore ne možeš im ništa, svako ima pravo na demostracije dok ne pravi sranja.

interesantno mi je da me nikad ne voze ti celavci, uvek neke dide i pristojan mlad svet. ko su ovi?

Link to comment
14 minutes ago, renne said:

Kaže vesara od septembra kontejneri na zaključavanje. Otključavanje karticom

 

Recept za još tonu đubreta po ulicama. Znači ja ću da imam karticu za ,,svoj" kontejner, ali kada odem na NBG neću moću da bacim ništa u kontejner jer će to biti ,,tuđi"? I onda ostaju prepune ,,javne" ulične kante. Odličan plan :isuse:

Link to comment
9 minutes ago, Milosh76 said:

A kako zamislja to da funkcionise?

daj bre, rekao je pre 10 dana da ce da radi banku dnk kucnih ljubimaca, i ko ne pokupi kakicu, iz dnk ce da nadju ko je i da ga kazne :D

 

@hazard. moj novi beograd cesh da dodjesh da prljash :hihi:

 

ovo ce morati i komshijske patrole da rade, kako je krenulo :p

Edited by gospa buba
Link to comment
45 minutes ago, gospa buba said:

daj bre, rekao je pre 10 dana da ce da radi banku dnk kucnih ljubimaca, i ko ne pokupi kakicu, iz dnk ce da nadju ko je i da ga kazne :D

 

@hazard. moj novi beograd cesh da dodjesh da prljash :hihi:

 

ovo ce morati i komshijske patrole da rade, kako je krenulo :p

 

Ja nikad ne prljam, ja kao Japanac u džepu ili torbi nosim svoje đubre kući. Da recikliram :sleep:

 

Ovo sa DNK ljubimaca ima u Izraelu negde, čitao sam pre par godina.

Link to comment
4 hours ago, gospa buba said:

interesantno mi je da me nikad ne voze ti celavci, uvek neke dide i pristojan mlad svet. ko su ovi?

 

Naravno, ima dosta normalnog sveta među samim taksistima, ovo su valjda oni što non-stop vise po taksi stanicama da bi pobegli od svojih žena valjda, pretpostavljam da se taj normalan svet među njima neće pojavljivati na ovakvim sramotnim demonstracijama, nego će gledati da vozi i zaradi neku kintu.

Link to comment

Kakav su poligon psihopata i psihici njegovi poltroncici i neznalice dobili u vidu ove drzave i kao onu tresnjicu na vrhu...glavni grad za manijacke eksperimente i zajebancije i sve to o nasem trosku. Kakav se sve sljam i probisveti izmileli i okupirali nas...

 

 

Pìii sta mi trpimo i dozvoljavamo, ne mogu da shvatim to nikako.

 

 

 

 

Link to comment
5 hours ago, renne said:

Kaže vesara od septembra kontejneri na zaključavanje. Otključavanje karticom

 

A kartice ce, gle cuda, da kostaju bednih par stotina dinara i radice ih neka firma povezana sa Vesicem ili Malim. Par stotina dinara po kartici na ovoliko domacinstava ce biti fina zarada a, ako se neko bude bunio, bice mantra "malo ti 200 dindzi da das za cisti Beograd, jebali te Djilas i Solak".

 

Ceterum censeo, jedini kontejner na otkljucavanje karticom koji me zanima je onaj u kojem ce da bude zatvoren Vesic Goran a.k.a. Genserik. Tu bih karticu za otkljucavanje slatko izgubio u plovidbi iznad Marijanske brazde. Debeli prsti, pade preko ograde, potonu, sta da se radi.

Link to comment

Ma to će da odradi neko iz UG Digitalna Srbija ili firma u kojoj radi pantelino buraz kao i za Dina karticu i eto...

Pa da sad se slažu kockice što je pre neku nedelju bio onaj ...čičičić na nekom smaranju "Beograd, pametni grad" sve sajber ovo ono




...shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...