Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

http://rs.n1info.com/Vesti/a488698/Upozorenje-ladjara-I-Beograd-rizikuje-nesrecu-na-vodi.html

 

Quote

Udruženje profesionalnih lađara Srbije (UPLS) upozorilo je na ozbiljne probleme bezbednosti plovidbe domaćim rekama, posebno u Beogradu, gde je broj pristajnja putničkih brodova povećan više od 50 odsto u odnosu na prošlu godinu, dok stručnjaci upozoravaju da glavni grad nije spreman za takve nautičke izazove.

 

Bitno saopštenje, jer se očigledno radi o stručnim i upućenim ljudima. Ukazali su na vreme šta može da se dogodi. Videćemo u kom trenutku će ih neko poslužati. 

Link to comment
http://rs.n1info.com/Vesti/a488698/Upozorenje-ladjara-I-Beograd-rizikuje-nesrecu-na-vodi.html  

 

Udruženje profesionalnih lađara Srbije (UPLS) upozorilo je na ozbiljne probleme bezbednosti plovidbe domaćim rekama, posebno u Beogradu, gde je broj pristajnja putničkih brodova povećan više od 50 odsto u odnosu na prošlu godinu, dok stručnjaci upozoravaju da glavni grad nije spreman za takve nautičke izazove.

Bitno saopštenje, jer se očigledno radi o stručnim i upućenim ljudima. Ukazali su na vreme šta može da se dogodi. Videćemo u kom trenutku će ih neko poslužati. 

 

 

Naravno niko...

 

Mada realno problem nije od juče, već decenijama je divljanje na rekama oko BG, a verovatno i svim tokovima...

Ja ovde na Savi gledam divljanje sa čamcima, splavovima, skuterima.

Gledao sam jedan ozbiljan incident sa jednim tegljačem koji je terao ugalj uzvodno, a baja sa "jahtom" baš rešio na sred reke da se ukotvi, ko da ovaj sa punim brodom može slalom da pravi na reci...

Za malo ga je potopio, ovako je bilo samo "brijanje"...

Još je ovaj vrištao ljut sa čamca na ovog, kao "što ne gledaš"...

 

 

 

 

...shiit has hit the fan...

 

 

 

 

 

Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Gledao sam jedan ozbiljan incident sa jednim tegljačem koji je terao ugalj uzvodno, a baja sa "jahtom" baš rešio na sred reke da se ukotvi, ko da ovaj sa punim brodom može slalom da pravi na reci...

Za malo ga je potopio, ovako je bilo samo "brijanje"...

Još je ovaj vrištao ljut sa čamca na ovog, kao "što ne gledaš"...

 

Voleo bi da vidim da li bi taj ikad tako parkirao auto na sred autoputa ili magistrale. Debil...

 

Sava i Dunav su plovni putevi a ne bazeni za zajebanciju

Link to comment
 
Voleo bi da vidim da li bi taj ikad tako parkirao auto na sred autoputa ili magistrale. Debil...
 
Sava i Dunav su plovni putevi a ne bazeni za zajebanciju
Pa da...

Oba međunarodni plovni putevi, mada ovo nije dozvoljeno nigde. Ja navijao da ga potopi...




...shiit has hit the fan...

Link to comment

Takozvani taksisti blokirali Trg Nikole Pasica, mislim da je u oba smera prohodna samo zuta traka ka gradu. Prosao sam malopre nekoliko puta, koje su to njuske, kakvi probisveti, ama za dzep da se drzis dok prolazis pored njih, novcanik bi ti iz zadnjeg dzepa izvukli.

 

Navodno gamad ostaje pred Skupstinom Grada do ispunjenja zahteva, koji god da su im gangsterski zahtevi. Ne bi me cudilo da je sve montirano, da bi im kao delom popustili, a zapravo svi bili namireni. Olos, govna.

Link to comment
On 2.6.2019. at 11:27, radisa said:

Dooobro... Kako je krenulo, neka se pripremi Fruška Gora... :(

Koliko sam ispratio, uveliko se priprema, seča drveća ide punom parom.

Link to comment
1 hour ago, Malvo said:

Takozvani taksisti blokirali Trg Nikole Pasica, mislim da je u oba smera prohodna samo zuta traka ka gradu. Prosao sam malopre nekoliko puta, koje su to njuske, kakvi probisveti, ama za dzep da se drzis dok prolazis pored njih, novcanik bi ti iz zadnjeg dzepa izvukli.

 

Navodno gamad ostaje pred Skupstinom Grada do ispunjenja zahteva, koji god da su im gangsterski zahtevi. Ne bi me cudilo da je sve montirano, da bi im kao delom popustili, a zapravo svi bili namireni. Olos, govna.

 

Najodvratniji i najzilaviji mafijaski kartel u Beogradu. Par tenkova preko parkiranih taksija da se rascisti dzada bi lepo zavrsilo posao.

Link to comment
42 minutes ago, harper said:

 

Najodvratniji i najzilaviji mafijaski kartel u Beogradu. Par tenkova preko parkiranih taksija da se rascisti dzada bi lepo zavrsilo posao.

potpuno tacno.

Link to comment

shta hvali™ na dnk da se otkljuchava :dry:

 

 

i kad upadne kartica u dzubar pre ili kasnije, shta cemo onda. oce ustanova da vracha poshtom ili mora da se ide? :unsure:

Edited by gospa buba
Link to comment
3 hours ago, Malvo said:

Takozvani taksisti blokirali Trg Nikole Pasica, mislim da je u oba smera prohodna samo zuta traka ka gradu. Prosao sam malopre nekoliko puta, koje su to njuske, kakvi probisveti, ama za dzep da se drzis dok prolazis pored njih, novcanik bi ti iz zadnjeg dzepa izvukli.

 

Prošao i ja, debeli, ćelavi majmuni sa zlatnim lancima. Ko nas uslužno vozi to je neverovatno, trebalo bi sva ta udruženja razvaliti i praviti nova od nule.

 

Što je najgore ne možeš im ništa, svako ima pravo na demostracije dok ne pravi sranja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...