Jump to content
Hjortron

Beograd

Recommended Posts

gospa buba

kad se chovek koncentrishe shta da gleda, onda i vidi.

jebene mushkatle na banderama na autoputu imaju navodnjavanje :rolf:

go vesic go!

renne

evo još malo

Radovi u Dobračinoj ulici, od Cara Dušana do Vase Čarapića, prouzrokovaće zatvaranje ove ulice u nekoliko faza, saopšteno je iz Sekretarijata za saobraćaj.

Faza 1: u Dobračinoj ulici, od Cara Dušana do Strahinjića bana, raskrsnica zatvorena sa Dobračinom i Strahinjića bana od 20. do 26. maja;
Faza 2: u Dobračinoj ulici, od Strahinjića bana do Gospodar Jovanove, raskrsnica zatvorena sa Dobračinom i Gospodar Jovanovom od 27. maja do 2. juna.
Faza 3: u Dobračinoj ulici, od Gospodar Jovanove do Gospodar Jevremove, raskrsnica Dobračine i Gospodar Jevremove zatvorena od 3. do 9. juna.
Faza 4: u Dobračinoj ulici, od Gospodar Jevremove do Simine, zatvorena raskrsnica Dobračine i Simine od 10. do 16. juna.
Faza 5: u Dobračinoj ulici, od Simine do Braće Jugović, zatvorena raskrsnica Dobračine i Braće Jugović od 17. do 23. juna.
Faza 6: u Dobračinoj ulici, od Braće Jugović do Vase Čarapić, raskrsnice slobodne od 24. do 30. juna.

Frank Pembleton

Закон о главном граду пред посланицима
У Скупштини Србије у току је нова седница на којој се расправља о изменама Закона о главном граду.
Измене Закона о главном граду ће, како је речено у расправи, донети децентрализацију престонице.

Градска зона ће имати 10 општина, а приградска седам. Градске општине моћи ће да раде легализацију објеката до 4.000 метара квадратних и да издају грађевинске дозволе до 1.500 метара квадратних.

Приградске општине ће моћи да раде легализацију до 3.000 квадратних метара.

Министар за државну управу и локалну самоуправу Бранко Ружић је рекао да је циљ измена да општине привуку инвеститоре.

Milosh76

H2Xk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1b

Nastavlja se širenje parking zona u centru grada. Kako "Blic" saznaje, zonsko parkiranje uskoro će važiti i u Profesorskoj koloniji, naselju u okviru opštine Palilula, smešteno u trouglu ulica Cvijićeve, Zdravka Čelara, Bulevara despota Stefana i Mitropolita Pavla.

Iz Sekretarijata za saobraćaj nezvanično su nam potvrdili ovu informaciju, ali još nije poznato da li će zonsko parkiranje u ovom delu grada biti uvedeno već od juna ili od 1. jula.

slepa živana
On 22.5.2019. at 1:19, bradilko said:

to je najveca bagra na svetu. 

informacije na pm only. 

ne sumnjam da koliko god deluje "nema sanse" da je tako.

nekim zivotnim slucajem sam upoznao dobar deo te ekipe- krimosi samo takvi

+1

bar za jednu od ovih osoba znam da je govno.

On 22.5.2019. at 11:34, Arkadija said:

Da li je neko primetio da su pojedini semafori za pešake u gradu podešeni da drže crveno i kada je crveno za automobile, mnogi ljudi to ne primete , jer pričaju  ili bulje u telefon, ali to postaje zarazno. Obično ide jedan interval zelenog za pešake, pa onda crveno-crveno, pa zeleno. Iskreno, ne znam šta su dobili da je ovo namerno napravljeno, jer automobili stoje, ali toga ima na Slaviji kod Hiltona, prelaz u Nemanjinoj na uglu sa Kralja Milutina i u bulevaru JNA (Oslobođenja) na uglu sa Knjeginje Zorke.  Čula sam za još neka mesta, ali nisam lično prošla, pa ih neću navoditi. Ova pojava traje već mesecima.

a u jednom delu oko terazija već nedeljama ni ne rade semafori. na terazijama kada se prođe mek, prelaz u pravcu slavije, ne znam koja je to ulica, možda trg nikole pašića, pa dalje u kralja milana sa dragoslava andrića... od doma vojske do doma omladine ti trebaju krila ako si pešak.

harper
Posted (edited)

Izgradnjom Lidla i Ada mola napravljen je neverovatan haos na delu puta izmedju ta dva objekta, buduci da je tu izlaz-ulaz za Adu i ionako sumanuta raskrnica za ulazak na Cukaricku padinu. Juce sam tuda prolazio skoro sat vremena a inace je ogromna guzva kad god prodjem. Retardi su napravili veliki parking kod Lidla i garazu u podrumu Ada mola ali su smetnuli su uma tu sitnicu da automobli moraju do te dve stvari da dodju i iz njih da odu. No, dobra stvar je sto se Sinisa Mali opasne pare da namlati od Ada mola, pa eto bar neke koristi.

Edited by harper

Venom

Pritom u Ada mol jos mozda i moze bez auta, ali u Lidl na tom mestu ni ja ne bih isao osim kolima.

Кристофер Лумумбо

ada mol je otvoren a jos uvek nije zavrsen.

mene zanima kako oni planiraju da handluju saobracaj kada budu otvorili mol u BNV

hazard
1 minute ago, Кристофер Лумумбо said:

mene zanima kako oni planiraju da handluju saobracaj kada budu otvorili mol u BNV

To se ja i pitam. To će biti saobraćajna apokalipsa

pbg12345

u pomenuti lidl i ne moze nego autom, najbliza stanica prevoza je na vise od 500 metara

meni je ono oko ada mola sumanuto, uostalom zalimo se malvo i ja mesecima

bukvalno su nasli najgore moguce mesto da stave trzni centar

mnogo  redje prolazim sa "gornje strane" drugar me pre neki dan ubedjuje da su ok resili prilaz, ali zaista ne vidim kako je to moguce

uopste ceo taj potez, je poslednjih meseci katastrofa, juce, dakle u nedelju je opet bila suluda guzva

jedino u sta se donekle nadam je ovaj autoput cacak-obrenovac, on bio potencijalno trebao rasterititi saobracaj sa ibarske i delom od obrenovca na novi put koji treba izlaziti tamo negde izmedju surcina i novog beograda

sad koliko je to u brojevima i koliko ce zaista biti rasterecena ova postojeca deonica, nemam predstavu

Frank Pembleton
ada mol je otvoren a jos uvek nije zavrsen.

Mislim da bi @Hamlet Strašni mogao o tome, i o onom izraelskom čudu u KM, da nam opričaš...

...shiit has hit the fan...

pbg12345

to ono na ulazu u km od mostarske petlje?

koliko se meni ono ne uklapa u postojecu sredinu, a deluje da ce ici jos solidno u visinu