Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Quote

 и који ће бити део ЦЕРН-а,

 

Eto prilike da se AV  obratina pučanstvu na  KZŠ sa pričom da će se  krak akceleratora  protezati sve od Ženeve dovde, a što će biti propračeno adekvatnom mapom,  na kojoj se  vidi higsov bozon kako sija.

 

Možda nam se zalomi i neka crna rupa da nas sve konačno proguta, zauvek.

Link to comment
35 minutes ago, Arkadija said:

 

Eto prilike da se AV  obratina pučanstvu na  KZŠ sa pričom da će se  krak akceleratora  protezati sve od Ženeve dovde, a što će biti propračeno adekvatnom mapom,  na kojoj se  vidi higsov bozon kako sija.

 

Možda nam se zalomi i neka crna rupa da nas sve konačno proguta, zauvek.

nismo mi (ni) te srece :D

Link to comment

Ja sam Paracinac koji je dve godine ziveo u Nisu i jos 17 u BG/NBG/Zemun, mada nikada nisam (niti cu verovatno) cak ni voljeni Zemun smatrati svojim.

 

Paracinac i kraj.

 

 Secam se da je SPS Kale gradonacelnik u tajnosti posekao citavu sumu u sportskom kompleksu iznad Paracina (7. Juli, divno mesto sa nekoliko kosarkaskih i tenis terena za sve paracince, na kaskadnom zemljistu, par kilometara od grada, omiljeno izletiste za rostiljanje i medjusobno muvanje tinejdzera). Negde u jeku ratova devedesetih, u jedno prolece su neki paracinci dosli na kosarku i videli sve ogoljeno, poseceno, pretvoreno u pustinju. Zbog cega je to uradjeno (verovatno sitna tjar, prodaja drveta) nije ni bitno, prosto ludilo i nepojmljiva glupost na gomili. Taj mafiosa Kale je inace sa sela. Ima tu i mrznje prema gradu, svakako. Bas kao kod ovih u BG.

 

Dan danas mu se to spominje kao najveci greh, iako je bilo i mnogo drugih. Cudna smo nacija, bas dopustamo.

Edited by Caligula
Link to comment
9 minutes ago, Caligula said:

Ja sam Paracinac koji je dve godine ziveo u Nisu i jos 17 u BG/NBG/Zemun, mada nikada nisam (niti cu verovatno) cak ni voljeni Zemun smatrati svojim.

 

Paracinac i kraj.

 

 Secam se da je SPS Kale gradonacelnik u tajnosti posekao citavu sumu u sportskom kompleksu iznad Paracina (7. Juli, divno mesto sa nekoliko kosarkaskih i tenis terena za sve paracince, na kaskadnom zemljistu, par kilometara od grada, omiljeno izletiste za rostiljanje i medjusobno muvanje tinejdzera). Negde u jeku ratova devedesetih, u jedno prolece su neki paracinci dosli na kosarku i videli sve ogoljeno, poseceno, pretvoreno u pustinju. Zbog cega je to uradjeno (verovatno sitna tjar, prodaja drveta) nije ni bitno, prosto ludilo i nepojmljiva glupost na gomili. Taj mafiosa Kale je inace sa sela. Ima tu i mrznje prema gradu, svakako. Bas kao kod ovih u BG.

 

Dan danas mu se to spominje kao najveci greh, iako je bilo i mnogo drugih. Cudna smo nacija, bas dopustamo.

 

Tužno. Da li je šumica obnovljena, ponovo zasađena? (Prošlo je 20 i više godina?) Da li taj sportski kompleks još služi?

Link to comment
19 hours ago, Caligula said:

 Zbog cega je to uradjeno (verovatno sitna tjar, prodaja drveta)

 

sta mislis, zasto se arkan locirao u slavoniji i sremu?

hint:nije zbog vina. mislim, jeste i zbog vina ali nije bitno

 

tacan odgovor je:

slavonski hrast via italia

 

taj tvoj je posekao nesto malo, mozda spada i pod sumsku kradju, pravnici ce bolje znati, zavisi od kubika isecenog drveta.

sitna tjar, a ogromna steta.

 

edit:

mada ako je neko jeftino drvo onda je to seljacki strah od trave, drveta, cveca.... beton, beton, samo beton

Edited by foto
Link to comment

Ovo secenje drveca i betoniranje i gondoliranje jeste kao revansizam, ali tako tupavi, krezavi i slinavi sa vecito poluotvorenim ustima, kupili su strucnjake, prof. univerziteta gde god je trebalo. Dali su oni svoje potpise na sve te studije izvodljivosti i projekte, dali su strucnjaci legitimitet. Tako da, u ovim vremenima kad su nas ekonomski stisli sve redom, intelektualna elita se snalazi na svoj, pilicarski, nacin. 

Link to comment

intelektualna elita profesora univerziteta teshko da je ekonomski stisnuta  :dry:

 

mislim, prosto nije. to je u ovoj drzavi trenutno puka sluchajnost, ali tako je.

Edited by gospa buba
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...