Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

32 minutes ago, Anonymous said:

Kaže se to je dobro za turizam.

E, to. 

Kako već kažu.

Sigurno je bolje od tog nekog amfiteatra s traljavim klupicama gde sviraju kojekakvi majmuni i neke budaletine izvode predstave. Predstave? Ma to na subverzivnost miriše.

 

Zaliti sve dragim nam betonom. Sazidati Gardoš Na Vodi.

Link to comment

A inače onu Kseniju arhitekticu, koja sad ima divan projekt za Gardoš, a koja je već onako oplemenila Cvetni trg poznajem, čak sam joj davno pomagao oko njenog diplomskog.

 

Sad lepo hoću da se ubijem.

Link to comment
6 hours ago, Anonymous said:

A inače onu Kseniju arhitekticu, koja sad ima divan projekt za Gardoš, a koja je već onako oplemenila Cvetni trg poznajem, čak sam joj davno pomagao oko njenog diplomskog.

 

Sad lepo hoću da se ubijem.

 

 

Ako ti je za utehu, pomagao sam i ja raznoraznoj bagri koja se kasnije našla na vaskolikim listama podrške ovom ili onom. Niko ne može da predvidi budućnost...

Link to comment
38 minutes ago, Arkadija said:

Jel Folić više nije gradski urbanista? Videh juče na Hronici nekog nosonju kako trabunja o projektima. 

Nije. Novi je isto anonimus, godinu dve stariji od Folića. 

 

Link to comment

Najavio ovo Bajaga odavno u Rimljanima, samo što je omašio u tome što nisu došli Albanci već Srbi s juga, neimari, ali da bi zidali prvo moraju postojeće da sruše 

Link to comment
19 hours ago, Milosh76 said:

Kako je rečeno u tom preduzeću, rekonstrukcija će se odvijati u dve faze.

U prvoj fazi rekonstrukcije vršiće se zamena gazišta stepenica i ograda, dok bi se u drugoj fazi obavila rekonstrukcija okolnog dela stepeništa.

Projekat rekonstrukcije izradio je Zavod za zaštitu spomenika kulture Beograda i vrednost prve faze rekonstrukcije iznosi 14,45 miliona dinara.

Izvođenje redova se finansira iz budžeta grada, a ostale troškove snosi "Beogradska tvrđava". Rok za završetak radova je 120 dana.

 

 

 

120 dana za stepenice!?

Bravo!:rolf:

Link to comment
20 minutes ago, Arkadija said:

Ima surlu kao Bob Rok.

kazu, neki njegov (folicev) lik, anonimus u profesiji, ocekuje se da dje je folic stao, ovaj nastavi

3 minutes ago, Apollo Creed said:

 

120 dana za stepenice!?

Bravo!:rolf:

120 dana i 120 tisuca eura

za prvu fazu!!!! :D

 

dakle nekoliko tisuca evra po stepeniku

ali ok, visok kvalitet radova u izvodi sns neimara mora i da se plati. kvalitet materijala se podrazumeva. ne treba zanemariti ni estetiku i inovacije, nece te stepenice sigurno izgeldati onako jadno i bedno kako su izgledale kad su napravljenje, prevazidjeno je to, dobice novi, karakteristicni sns izgled

 

jebiga

da nije smesno, bilo bi tuzno

srecom pa se ne desava sada i ovde, da ne kazem nama samima :)

 

Link to comment
On 13.3.2019. at 17:40, Jeremija said:

D1ix5MNWwAAVvsk.jpg:large

 

 

 

 

Deluje da će Pobednik da smeta...zna se šta sledi...:fantom:

Edited by Apollo Creed
Link to comment
Just now, Milosh76 said:

jbt...ja nisam ni procitao lepo...prva faza 120.000 evra..a. ima 2 faze :isuse: 

 

Pa normalno da je 1.faza, smešna bi cena bila da je za obe faze.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...