Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

ovi sve rade planski i mucki. nisam ni ja verovala da ce ista od ovoga biti, previse je delovalo glupo i nenormalno ali eto...reakcije javnosti su slabe, a sem neta nema gde ni da se cuju/vide. i to je to. samo mi nisu jasni ljudi. posebno oni koji nemaju nikakvu reakciju. kao jbg...a za one koji kazu, jeste ali vidi, svuda se gradi - poseban krug pakla. tolika neinformisanost, usko gledanje, ne znam vise sta. pa i apatija, i kolektivna depresija, i kolektivno ludilo...sta god. vidim samo pojedince koji se gicaju i to su, rekla bih, zadnji trzaji. ostatak je dobro anesteziran, zaba je progutana. ovi nece stati.

Link to comment

Javio se i on:


 

Quote

 

On je objаsnio dа je politikа Grаdа Beogrаdа dа se nа svаko posečeno stаblo posаdi bаrem dvа, kаo i dа svаko prаvno ili fizičko lice koje zаhtevа seču stаbаlа morа dа obezbedi novаc zа to. Zbog togа je JP Skijаlištа Srbije Beogrаdu uplаtilo 25,2 milionа dinаrа, što može biti iskorišćeno sаmo zа te nаmene.

 

"Sаdnjа novih 300 stаbаlа u zoni u kojoj su posečenа počinje već sutrа. Do krаjа godine, Beogrаd će biti bogаtiji zа više hiljаdа stаbаlа", nаjаvio je Rаdojičić.


 

 

I sad će zasade neka bedna drvca, verovatno iz neke egzotične zemlje, pa da sačekamo 30 godina da eventualno izrastu.

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Što reče neko "To je DS-ov izum" ...

 

a dokle ce to biti opravdanje? ovi su davno prevazisli sve, sve i da su u dlaku isti kao oni prethodni...pa zar nisu dosli na vlast upravo zbog toga sto su zuti bili takvi?  nije pitanje upuceno licno tebi, vec ovako ... covecanski, pa sad ako je DS radio, onda je ok?

Link to comment
 
a dokle ce to biti opravdanje? ovi su davno prevazisli sve, sve i da su u dlaku isti kao oni prethodni...pa zar nisu dosli na vlast upravo zbog toga sto su zuti bili takvi?  nije pitanje upuceno licno tebi, vec ovako ... covecanski, pa sad ako je DS radio, onda je ok?
Velja bio sarkastičan glede nekih sličnih poruka, tipa komunalne etc
Link to comment

 

 

Velike stepenice na Kalemegdanu, jutros:

 

53337726_411478506331900_383900912256548

 

 

Pretpostavljam da je restauracija u pitanju, živo me zanima kako će ispasti na kraju....

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...