Jump to content
Hjortron

Beograd

Recommended Posts

Frank Pembleton
2 minutes ago, pbg12345 said:

evo upravo o tome sam pisao u medjuvremenu dok si ostavio post

naravno da nije ok

odakle ti ta ideja

zasto uopste tako nastupas?

Pa zato što je bezveze da sevovakav pomak "pravda" naglašavanjem da je DS napravio komunalnu policiju.

Meni je školski drug koji radi u komunalnoj inspekciji u vreme prve priče o kompoliciji pokazao nacrt star jedno 20-30 godina koji je vrlo ličio na komunalnu. I to samo po sebi nije loša stvar...

Naravno stvar je u tome kako se to "realizovalo" i čemu je služilo za vreme Đilasa....

pbg12345
2 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pa zato što je bezveze da sevovakav pomak "pravda" naglašavanjem da je DS napravio komunalnu policiju.

Meni je školski drug koji radi u komunalnoj inspekciji u vreme prve priče o kompoliciji pokazao nacrt star jedno 20-30 godina koji je vrlo ličio na komunalnu. I to samo po sebi nije loša stvar...

Naravno stvar je u tome kako se to "realizovalo" i čemu je služilo za vreme Đilasa....

evo sam si sebi odgovorio

iako sam i sam i to cini mi se najmanje dva puta napisao ako ne isto, a ono vrlo slicno

i odgovor na ono sto nije boldovano, da komunalna sama po sebi nije problem, problem je sta je i u koje svrhe radjeno od samog osnivanaj komunalne

radisa

Frenk i Toni, molim vas, nemojte dalje...

levi

skidaju ukrase na mostu na Adi, zauzeli levu traku onim kamionima sa dizalicama. u jutarnjem špicu, da bude svima zanimljivije

Edited by levi

Frank Pembleton

I to je DS, garant...

Frank Pembleton

Jedi govna

Malvo

Ala su se izbezobrazili oni gradjevinci koji prave trzni centar kod Ade. Poceli su uredno da blokiraju celu traku nekim sleperom, prikolicom, dizalicom, cekam samo kad ce i rucna kolica da ostave posred ulice u fazonu "ovo je gradiliste". Rade to sa gornje strane, ali poceli su i sa donje, gde blokiraju jednu jedinu traku. Juce je neki majmun parkirao neki onaj kao kamion s onim praznim prostorom pozadi, ne znam kako se zove, i vozila ga ladno obilaze prelazeci preko malog ostrva, mislim da je jednoj zeni napukao i branik, posebno sto su poceli da se smeju posle toga. Saobracajac uredno stoji 30 metara nize i nista ne vidi niti ga sta zanima. Kakva je ovo jebena usrana zemlja.

Willow

Kreće seča borova na Kališu da se napravi mesta za Vesić/Malijevu gondolu do Ušća.  

Arkadija

Kako su krenuli, ne bi me čudilo da sruše sve , jer im se tako može. Jer svi ćute kao pičke.

renne

Više nema Đitlera, a ovi posekoše svo drveće