Jump to content
IGNORED

Cool Perspic


Buck Naked

Recommended Posts

Kakvo proseravanje!Uuuu, vidite mene! Kupujem skupo! Jedem fino!!!Nemoj sad da ti uslikam moj cemerni frizider u cijim vratima stoji super lepak i filmovi za crnobeli fotoaparat, na gornjoj polici su one tegle koje je neko tu stavio 1992 i niko ne sme da ih dotakne vise, dole gnjilo povrce a u sredini promaja monsunskih razmera...

Link to comment
  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Buck Naked

    35

  • yolo

    22

  • msmodesty

    18

  • Mp40

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja se plašim ljudi koji imaju uvek čist, uredan i opskrbljen frižider.U mom stoji gomila nečega u pozadini, okovano večnim ledom. Nazirem neki pasulj u konzervi, margarin star bar 5 godina, vintage otvoreni Tomatino, nešto u smotuljku papira iz Maxija (verovatno nešto suhomesnato), i još nekoliko stvari čiji oblik odavde ne odaje šta su.Od poluživih stvari, ima otvoreno pakovanje tortilja, par načetih Famisovih pašteta, puter, deo goveđe kobaje, majonez, nešto gnjilo od povrća/voća u fiokama, načeta flaša Merloa, kesa sa belim kukuruznim brašnom, voda i... to je to.

Link to comment
:cry: nije zabavno kad sam se samo ja usliko..Edit: odoh raditi na studentima i časovima sa istim, i saće da najebu. Edited by Buck Naked
Link to comment
Ja se plašim ljudi koji imaju uvek čist, uredan i opskrbljen frižider.
JACK (V.O.) Like everyone else, I had become a slave to the IKEA nesting instinct. JACK (into phone) Yes. I'd like to order the Erika Pekkari slip covers. Jack drops the open catalog on the floor.012809fightclub01.jpg
Link to comment
filmovi za crnobeli fotoaparat
neki C/B, neki u boji, jedna flasa neceg penusavog i konzerva energetskog napitka, i konzerva ananasane bavim se kuvanjem u poslednje vreme, pa i fridz prati taj trend :D
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...