Jump to content
IGNORED

Predmeti obožavanja


yolo

Recommended Posts

11 minutes ago, Caligula said:

Nije praktican za zene, ako bi shto radila u toaletu, moras da skines kompletan gornji dio. Ja sam nosio kombinezon na faksu i to mi je bas islo na zivce, ko da je ludacka kosulja.

 

upravo! imam farmerke na tregere i s njima sam se izvestila :D ali ovo bi bilo the next level:)) ali super izgleda na zenama koje sam videla na ulici pa se mislim, mozda ipak vredi da probam. ovde ide leto pa mozda da biram neki nesto tanji pamuk (ili mozda pamuk/lan mix) a ne bas prekruto platno kao s linka. moracu da isprobam par primeraka.

Link to comment
6 hours ago, roksi said:

mnogo mi se dopadaju kombinezoni i ozbiljno razmisljam da se upustim u tu avanturu - e sad, koliko je zapravo prakticno za nas zenske, to me malo baca u dilemu;)

 

dakle, yay or nay?

 

 


 

  Hide contents

 

 

ima ovde kod mene lokalna opcija (videla na par zena uzivo i bas dobro izgleda). al bas je pricey!

 

da, uvek dzampsuts i zeke su zakon. praktican je ko svaki drugi odevni predmet, koliko tacno puta planiras da pisas? drugo, ne zivis u srbiji, nego u australiji, i tamo imas uslova za komforno pisanje. ako je dobro skrojen, a nema razloga da ne bude, ne uvlaci se u dupe, eto, sve dileme sam ti resila. kupuj :)

 

Link to comment
3 minutes ago, darling said:

da, uvek dzampsuts i zeke su zakon. praktican je ko svaki drugi odevni predmet, koliko tacno puta planiras da pisas? drugo, ne zivis u srbiji, nego u australiji, i tamo imas uslova za komforno pisanje. ako je dobro skrojen, a nema razloga da ne bude, ne uvlaci se u dupe, eto, sve dileme sam ti resila. kupuj :)

 

 

:lolol: ma gde! pisanje u kombinaciji s dzampsutom je problematicno gde god da si:))

 

al moracu da isprobam pa da vidim da li mi uopste stoji. (mada, tih nekoliko zena koje sam videla su bile raznoraznih dimenzija. i svakoj je bas dobro stajalo.) thx, darling :)

Link to comment

@roksi :D bojim se da ne pricamo o istoj sorti kombinezona, sto se modnih tice, slab sam ja izvor.

Ipak, pogledaj na www.dickies.com, www.carhartt.com, eventualno www.filson.com, mozda nadjes nesto odgovarajuce.

Sto se nemodnih zahteva tice, pamuk je zakon, posle nekoliko pranja omeksa i postane kao druga koza, naravno pod uslovom da je komotantm, da landara, sto ce reci da ne sputava pokrete.

Zimske varijante su postavljene, tu treba biti oprezan sa postavama koje su po pravilu sinteticke.

Sto se toalet i ostalih teskoca tice, to je stvar prakse i navike, nista sto bi sprecilo ili ogranicilo koriscenje i prakticnu primenu, a pre svega 1 savrsenstvo.

Dodatak: lakse varijante, pamucne, su takodje #1 za po kuci, leti, zimi, po svakoj klimi, bolje od raznih trenerki.

 

 

Klasika, pamuk, na pruge, ko u stara vremena:

dickies_02.jpg

 

carhartt.jpg

Ovaj Carhartt-ov, zimski, postavljen, isproban, je jedan #1

 

Za Maheem-a :tongue::

dickies.jpg

 

A sto se Caligulinih pederskih umetnickih kombinezona tice, onih koji se uvlacei sto su kao ludacka kosulja, ne bih komentarisao.:fantom:

Link to comment
9 minutes ago, namenski said:

@roksi :D bojim se da ne pricamo o istoj sorti kombinezona, sto se modnih tice, slab sam ja izvor.

Ipak, pogledaj na www.dickies.com, www.carhartt.com, eventualno www.filson.com, mozda nadjes nesto odgovarajuce.

Ovaj Carhartt-ov, zimski, postavljen, isproban, je jedan #1

 

uh, droolujem za carhartt-om ozbiljno! svasta mi je od njih na listi zelja. <3

 

probacu i njihov kombinezon (ovde je u prodaji samo jedan model za zene https://www.carhartt-wip.com.au/store/womens/overalls/w'-cass-coverall/c-28/c-226/p-112631 i sa slike nije mi basbas ono sto trazim ali verovatno mora da se proba) 

 

Quote

Sto se nemodnih zahteva tice, pamuk je zakon, posle nekoliko pranja omeksa i postane kao druga koza, naravno pod uslovom da je komotantm, da landara, sto ce reci da ne sputava pokrete.

Zimske varijante su postavljene, tu treba biti oprezan sa postavama koje su po pravilu sinteticke.

Sto se toalet i ostalih teskoca tice, to je stvar prakse i navike, nista sto bi sprecilo ili ogranicilo koriscenje i prakticnu primenu, a pre svega 1 savrsenstvo.

Dodatak: lakse varijante, pamucne, su takodje #1 za po kuci, leti, zimi, po svakoj klimi, bolje od raznih trenerki.

 

e ovo je super podatak. obraticu paznju na to. thx!

Link to comment

Ovo onaj Caligulin? :D 

 

Nadjoh, ovaj je jedan od najboljih koje sam ikada nosio, mislim da je 1 jos uvek negde ziv, najtezi pamuk koji sam ikada video, mislim da je bio preko 300 g/m2

Problem je bio sto se radilo o nekom Flame Retardant materijalu pa je trebalo vremena da se to ispere, ali kada se sredilo bilo je nesto za pricanje i pripovedanje...

086_C13_95_P1.jpg

 

Inace, u pravu si, pod #1 cuva ledja, ali je bitno i sto daje nevidjenu slobodu u takozvanom slojevitomtm oblacenju: pantalone on ili off, majice, kosulje, dukserice, na golo, ma kako oces...

Link to comment

nedeljama mi izlazi sponzorisana ponuda bs sporta sa nekim kombinezonom, koji je lep i lepo stoji modelu ali deluje mi da to i jeste poenta - predmet za visoke (>175) i tanke (<55 na tu visinu)

ima ih gomila na odeljkupopusti bs sporta

 

edit - u sustini sve lepo stoji samo zenama navedenih dimenzija, po tom kriterijumu niko nista ne bi trebalo da nosi ako nije u ovom idealnom modelu :D

otkrila sam toplu vodu

 

 

Edited by InvisibleLight
Link to comment
21 minutes ago, namenski said:

A sto se Caligulinih pederskih umetnickih kombinezona tice, onih koji se uvlacei sto su kao ludacka kosulja, ne bih komentarisao.:fantom:

 

Imao neki zeleni vojni, opasan kombinezon, bio mi bas taman, ali pri savijanju hoce da se zategne i udje u guzu, mozda su mi ramena presiroka, sta li.

 

edit: @namenski  jbt ti sve neke domacinske nosis

Edited by Caligula
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...