Jump to content
IGNORED

ARENA TV


ducca

Recommended Posts

Evo šta kažu iz SBBa

Postovani korisnici,Komercijala SBB-a je na nas/vas zahtev pokusala da dodje do sto vise podataka o ArenaSport TV. Ovo su nasa saznanja:1. Trenutno emitovanje ArenaSporta u okviru osnovnog paketa je testnog, odnosno privremenog karaktera. Predvidja se da ce tako biti do kraja godine.2. Arena Sport ce biti posebno placeni kanal ili kanali, odnosno bice distribuiran u posebnom paketu PAY TVa kao premium kanal.3. Da li ce ostati jedan kanal u okviru osnovne ponude nije potpuno jasno u ovom trenutku. Ako i ostane bice uglavnom reklamnog karaktera sa manje vaznim ili repriznim sadrzajem.4. Cena za premium kanale u ovom trenutku jos nije definisana, ali predvidjanja su od 5 do 10 Eura po korisniku mesecno.5. Pominje se mogucnost pay-per-view opcije.Moramo da naglasimo da su sve informacije koje smo dobili nezvanicne. SBB jos uvek nije kontaktiran od strane ArenaSporta niti je dobio zvanicnu ponudu za saradnju.
Ne sviđa mi se ovo uopšte.
Link to comment
arena je preozbiljan evropski kanal, nemojte ih dovoditi u vezu sa domacim pacerajem.
arena sport je deo neke veće priče koliko znam, vodi ga čovek koji je bio nekadašnjem TAF sportu (grci/djilas), mislim da je pešikan glavni urednik. cilj im je pay tv, iptv, web tv, itd...nego, jel stvarno u ponudi na SBB?edit: okrenuo sam SBB , kažu biće uskoro u ponudi. prvo malo free, a onda pay bato Edited by Smilair
Link to comment

Pa ok, nije problem. Sto se mene tice ako dronjavi IKOM uvrsti u pay - uplaticu, bar da znam sta dobijam i to je to...Samo pored takvog kablovskog operatera, tesko cemo si mi ukleti nagledati sporta...

Link to comment

odgovorili su na mail, u roku od pola sata...dakle krecu bez SBBa i IKOMaZahvaljujemo Vam se na iskazanom interesovanju za ArenaSport i ukazanoj podršci.Obaveštavamo Vas da ćemo tokom eksperimentalne faze, koja će trajati narednih mesec dana, tačno definisati strategiju funkcionisanja ArenaSporta, kao i kablovske operatere koji će prenositi naš signal.O svemu ćemo Vas blagovremeno obavestiti putem medija, kao i naše web prezentacije www.tvarenasport.com nakon što izađe iz pripremne faze.U tom periodu naš program će se emitovati putem dva TV provajdera Telekom IPTV-a i PTT KDS-a.Nadamo se skorom susretu u live prenosima.-- Vaša ArenaSport

Link to comment

Malopre sam prosao ceo opseg KDS programa i nigde nema ARENA SPORT 2. Da li to uopste postoji u ponudi KDS, na njihovom sajtu nema te informacije, kao ni na info kanalu...Inace u 20h je Real - Deportivo na programu

Link to comment
Meni je Arena Sport 2 tu. Traži na tv-u, trenuntno je na programu Barca - Shaktar
HVALA... Arena sport se nalazi na K24, a Arena sport2 na K30 kod KDS na NBG, ne znam za ostale delove Beograda.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...