Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

posle dužeg vremena zakačio malo Dnevnik. pa ovo je više Srbija danas i Žikina šarenica, nego centralna informativna emisija

 

kakva gomila nebitnih kolažnih priloga ni o čemu, bez ikakvog informativnog sadržaja, i sve to već debelo u 8:15. mogli su komotno da završe u 19.55 + 5 minuta sport,  vreme i reklame, taman su toliko imali informativnog materijala

Link to comment

Redovno u informativnim emisijama, ne znam da li i na Dnevniku ali svakako u Jutarnjem i na vestima, daju prilog kako je predsednik Srbije nesto postavio na instagramu. Prvi put rekoh hajde, malo cudno, ali dobro... no nakon toga sam jos dva puta uhvatio istovetni prilog sa drugim instagram postom.

Edited by Malvo
Link to comment
On 4.4.2020. at 20:35, levi said:

posle dužeg vremena zakačio malo Dnevnik. pa ovo je više Srbija danas i Žikina šarenica, nego centralna informativna emisija

 

kakva gomila nebitnih kolažnih priloga ni o čemu, bez ikakvog informativnog sadržaja, i sve to već debelo u 8:15. mogli su komotno da završe u 19.55 + 5 minuta sport,  vreme i reklame, taman su toliko imali informativnog materijala

Da,da i silni prilozi iz Španije, Amerike, Italije, sa ve snimcima intenzivnih jedinica, a kod nas, otprilike, ne sme da se slika zgrada Infektivne klinike. Pa onda beskrajni razgovori sa našim ambasadorima. Strašno.

Link to comment
  • 2 weeks later...

ko me jebe kad ne umem da ugasim tv posle slagalice.

sad slušam novu verziju pesme "za milion godina" i krstim se levom rukom...

ali onaj massimov deo "kada reči šture, pokušaju da nađu izgovooor" imitiram perfektno, nema mi ravnog :happy:

Link to comment
55 minutes ago, Reaktor said:

ko me jebe kad ne umem da ugasim tv posle slagalice.

sad slušam novu verziju pesme "za milion godina" i krstim se levom rukom...

ali onaj massimov deo "kada reči šture, pokušaju da nađu izgovooor" imitiram perfektno, nema mi ravnog :happy:


 

neka bude svima aprijatno

:fantom:

 

Link to comment
23 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

što? baš je kjut

:sad:

Vredelo je pogledati samo zbog tipa iz Kerbera. Za njega vreme ne prolazi... ne teče. Stoji u tački one frizure :lolol:
Respect i za Ivanu Negativ na livadi

Kučka Leontina ladno peva moj... mislim Marinin stih :blush:


Moram da pogledam ponovo posle na ekranu kompjutera. Ovo na mobu pola ne znam koji su...

 

Link to comment
3 hours ago, Reaktor said:

ali onaj bebekov deo "i dok noć u kojoj nema zvezda, caruje" imitiram perfektno, nema mi ravnog :happy:

 

1 hour ago, pt 2.0 said:

Vredelo je pogledati samo zbog tipa iz Kerbera. Za njega vreme ne prolazi... ne teče. Stoji u tački one frizure :lolol:

:lolol: 

 

Link to comment
On 21.4.2020. at 4:25, kud u maglu Simoviću said:


 

neka bude svima aprijatno

:fantom:

 

Uh bas neprijatnost. Doduse trecinu ne mogu da prepoznam to je valjda ok.

 

Negativni utisak, Zivic izgleda kao da ga je Korona prelezala pre jedno 3 dana.

Pozitivni utisak, ko je plavusa sto peva na srebrni mikrofon? 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...