Jump to content
IGNORED

gps navigacija


Al-Khwarizmi

Recommended Posts

  • Replies 419
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • copkillah

    25

  • Yoyogi

    24

  • renne

    24

  • katamaran

    21

Mislim da su iste mape. Tako je nesto i na staroj Nokiji bilo da prijavi mnogo manju cifru kad instaliras od one kad searchujes. Ovaj poslednji update je Mondo najavio kao update za android a istog dana je bio i za wp. Uvek bude. Obicno posle njihove najave uradim update.

 

Mozda je fazon sto je na wp (bar na 8.1) Here integrisan u OS (valjda) a za android skidas app.

Edited by katamaran
Link to comment

23 dana tacnije

http://mondo.rs/a1079127/Mob-IT/Aplikacije/GPS-mapa-Srbije-update-Here-WeGo-besplatna-navigacija-najbolja-navigacija.html

 

Kazem da ne verujem da postoji razlika kad se apdejtuju u isto vreme. Najnovija teorija mi je da na androidu tu uracuna i glasovnu podrsku.

 

edit: izgledada na wp ni nema glasovna podrska na Here maps nego tek na Here drive. Koliko mi se cini na Nokiji bese na obe varijante...

 

il bese ima i na maps al samo eng i ne mozes da downloadujes dodatne. Nisam koristio neko vreme pa se ne secam.

Edited by katamaran
Link to comment
23 minutes ago, maheem said:

fala svima al ovaj moj preglupi android lollipop ne dozvoljava da skidam direkt na sd card. a i krajnje je vreme da ga bačim u smeće

Zašto... meni čak i na jednom KK 4.4 radi perfektno.

Prosto istanliraj iGo iz najbliže radnje dodajuċi povremeno mape po želji i neċe te boli glava ič.

Link to comment
2 hours ago, Barti66 said:

Zašto... meni čak i na jednom KK 4.4 radi perfektno.

Prosto istanliraj iGo iz najbliže radnje dodajuċi povremeno mape po želji i neċe te boli glava ič.

ma nula memorije sam imao. rutovao sam ga večeras. sutra ću da izguglam šta da podesim da bi mi čuvao aplikacije i ostalu datu na sd card

Edited by maheem
Link to comment

Imaš alatke na GP kojima biraš gde ćeš  da baciš bilo koju app kao i da li ti "sistemska" uopšte treba.

Idi na "XDA-Developers" forum i tamo ćeš naći sve što ti treba. 

Link to comment
  • 6 months later...

Postoji mogucnost da odem u Njemacku i Svicarsku sredinom oktobra, prvo kod jednog ujaka koji sljaka u okolini Minhena a posle kod drugog koji zivi u Vinterturu. Posto bih isao svojim kolima a frka mi je da se ne izgubim, sta mi je najbolje ciniti a da me ne zakolje mobilni internet? Neke oflajn mape, koji je najpouzdaniji program?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...