Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Ma nek crknu! [emoji37]

 

Nego da vas pitam, ovih dana se spremam za Lidl (sramota me i da kazem koliko mi je blizu, a sve me nesto mrzelo da se guram). ..elem....posto se pogubim u marketima osim u lokalnom maxiju gde sve znam napamet...na sta da obratim paznju (po kvalitetu ili cega nema u ostalim, a vredi), kakve su im cokolade etc...

 

 

Link to comment
57 minutes ago, Jumanji said:

Ma nek crknu! emoji37.png

 

Nego da vas pitam, ovih dana se spremam za Lidl (sramota me i da kazem koliko mi je blizu, a sve me nesto mrzelo da se guram). ..elem....posto se pogubim u marketima osim u lokalnom maxiju gde sve znam napamet...na sta da obratim paznju (po kvalitetu ili cega nema u ostalim, a vredi), kakve su im cokolade etc...

 

 

Čokolade ma od dobre do odlične, to ti je odmah na ulazu, tu je i pekara pored, sve je super. Na sredini su specijalne ponude koje kratko traju, trenutno je tu ponuda grčkih proizvoda. Prodaju neke ogromne maslinke, u životu nisam video veće.

Razni mesnati proizvodi su ti u dnu, razne slalnine i šunke su super

Link to comment
1 hour ago, Jumanji said:

Ma nek crknu! emoji37.png

 

Nego da vas pitam, ovih dana se spremam za Lidl (sramota me i da kazem koliko mi je blizu, a sve me nesto mrzelo da se guram). ..elem....posto se pogubim u marketima osim u lokalnom maxiju gde sve znam napamet...na sta da obratim paznju (po kvalitetu ili cega nema u ostalim, a vredi), kakve su im cokolade etc...

 

 

Ovo što ti je renne rekao... Nije to toliko veliko, bar ovaj u Tbunaru...

i na testeninama ima "okasiona" može da se nađe, i pogledaj datume ako kupuješ veće količine....

Link to comment

U Lidlu treba imati u vidu ovsene pahuljice i jaja iz slobodnog uzgoja (15din/kom).

 

Neki artikli mi se nisu dopali. Na primer, cvekla u tegli i senf su mi bili preslatki, ne znam kako je to moguće.

Link to comment

Lidl čokoladice su meni super, nisu keksijeva a klasa, ali su sasvim korektne, i dobar odnos cena/kvalitet - 100 din/100 g.

 

Povrće (na pijaci) im je dobro, stalno ima rukole, ajsberg i obična salata su dobre i povoljne, svi hvale cveklu u vakuum pakovanju...

 

Svašta ima u pekari, ali meni je za nijansu bezukusno (da li fali soli ili još malo da se dopeče, ne znam)

 

Oduševljen sam nemačkim šufnudlama (špecle, ili kako li se već zovu). 

 

Meso je meni OK, mojoj ženi se ne sviđa njihova mesara (par puta šnicle bile malo posivele, oksidisale?)

 

U standardnoj ponudi im je Tikveš u kesi (u kutiji) od 3 litra, dobro i povoljno...

 

Generalno, imaju osnovne stvari većinom dobrog kvaliteta i pristojnih cena, bez puno izbora (za mnoge artikle imaš samo jedan model, nema da šaraš malo ovaj malo onaj prozvođač)
 

Link to comment

[emoji3] ma necu fizicki da se izgubim, nego dok vidim gde sta stoji, dok prevrnem i iscitam etiketa aoooo glava me zaboli...

 

Kad u onom metrou izmeste proizvode, a vala svaki andrak ih premestaju, nervni slom dozivim

 

Hvala, divni ste, sve cu vase preporuke prve da pregledam i isprobam.

 

I da....imaju ponude i ovih da kazem poznatih brendova, proizvodjaca, ne samo svoje ili nepoznate?

Link to comment

jako malo poznatih brendova ima

strategija lidla ti je jedan proizvod za određenu vrstu proizvoda

Da ne možeš, i ne moraš da razmišljaš da li recimo, lupam, carnex ili yuhor. Samo jedan, njihov proizvod i to je to

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...