Jump to content
foto

'De ima da se pazari?

Recommended Posts

*edited by mod

Da li zna neko ko proizvodi i gde ima da se kupi ona Viljamovka sa sa kruskom u flasi?

aram

To je nekad radila firma Porečje iz Vučja, ali zadnje što sam čuo o njima je da je neko falsifikovao ogromnu količinu viljamovke i pustio u prodaju pod njihovom etiketom, pa nedugo zatim da su u stečaju. To je bilo pre desetak godina...

SDSG
18 minutes ago, *edited by mod said:

Da li zna neko ko proizvodi i gde ima da se kupi ona Viljamovka sa sa kruskom u flasi?

Jel ti treba za ukras ili da pijes? 

*edited by mod

Za poklon za neke strance.

renne

Vidi da li ima Badelov Williams u Merkatoru

askeladden

Hrvati proizvode tu rakiju sa kruskom

SDSG
11 hours ago, *edited by mod said:

Za poklon za neke strance.

Znam lika koji ti pravi, ali mu rakija i nije neka tako da ono stavlja u fensi flasu ali je vise da stoji na nekoj polici nego da se pije. 

ajgor
13 hours ago, *edited by mod said:

Pogledaj http://www.vinotekabeograd.com/rakija-od-kruske/, ima nekoliko kandidata. O kvalitetu nisam upućen, ali sam upamtio radnju zato što kod njih ume da se nađe stvari kojih nema drugde.

*edited by mod

Pogledaj http://www.vinotekabeograd.com/rakija-od-kruske/, ima nekoliko kandidata. O kvalitetu nisam upućen, ali sam upamtio radnju zato što kod njih ume da se nađe stvari kojih nema drugde.
To je to. Hvala!

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

decak Kejt

sad kad sam pogledala ovaj link vidim da prodaju gruzansku nit, ubedljivo najbolja rakija koju sam ikad pila, pa ako ti skoro 4 soma nije mnogo, onda uzmi nju, kovace te u zvezde oni koji je dobiju na poklon :)

renne

Treba upucati onog ko da 4 soma za fakin rakiju

darling

moja ljubljena premija rikota, odnosno biser svezi sir za pite i gibanice mlekoprodukt zrenjanin, u zadnje dve nedelje sranje. o jbmti srbiju, nista ne moze da bude dobro i da ostane dobro.