Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

vec nedelju dana, mozda i malo jace, nema onih makedonskih sireva “zdravje” u maxijima. opasno kriziram. jel’ zna neko sta se desava, jel’ i njih imlekova vatrena sudbina snasla?

Link to comment

Kupio Balans, i ajde baš da vidim gde se proizvodi, kad ono Kozarska Dubica.

Inače, Oetker počeo da pakuje obične ovsene pahuljice, pristojne skroz, po meni znatno bolje do ostalih domaće proizvodnje.

Link to comment
On 14.10.2018. at 7:25, decak Kejt said:

vec nedelju dana, mozda i malo jace, nema onih makedonskih sireva “zdravje” u maxijima. opasno kriziram. jel’ zna neko sta se desava, jel’ i njih imlekova vatrena sudbina snasla?

 

Ja ih vec neko vreme redovno nalazim u Tempu. Ima ovciji, kravlji i mesani.

Link to comment

Može ponešto od takvih žutih sireva da se pronađe i u Mlečnom carstvu, ako vam je u blizini. Pirotska proizvodnja, cene ne znam precizno ali za 1000 din po kg može da se fino pazari. Što je svakako mnogo bolja kupovina od ovih konfekcijskih Imlek gumiranih sranja po marketima. 

Link to comment
On 13.10.2018. at 22:25, decak Kejt said:

vec nedelju dana, mozda i malo jace, nema onih makedonskih sireva “zdravje” u maxijima. opasno kriziram. jel’ zna neko sta se desava, jel’ i njih imlekova vatrena sudbina snasla?

 

 

evo ja sad pazarila u mom seoskom Maxiju njihov mesani krstas na popustu sa 360inesto na 251,99 /330g

a ima i ostalih..

Link to comment
On 19.10.2018. at 17:02, ivy said:

nemam pojma pise Zdravlje Radovo..

a ja sam njih dugo izbegavala zbog one afere sa biljnim masnocama u onim mekim sirevima..ovo je prvo sto sam kupila od njih godinama unazad

Radovo odonda uredno obeležava koja je masnoća u pitanju na svakom od tri vrste pakovanja kojih je bilo na našem tržištu. Plavo je jedino biljna i to su valjali kao čisto kravlji, čini mi se.

Već neko vreme slabo nude upakovani na našem tržištu već dovlače rinfuzno pa ovi na odeljenjima hoće "malo da mešaju šibice" zbog razlike u ceni vrv. Desilo mi se par puta u Maxiju da vraćam. Obrazloženje:...."jaaaoooo to koleginica pomešala...a tako su beli svi..."

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...