Jump to content
Hjortron

Čokolada

Recommended Posts

nickie

gle zverka al je agresivan, cccsamo da napomenem da ova dole sa zelenim limunom nije skroz obicna jer ima i zeleni biber.tj. ne da nije obicna nego je super ^_^

Zverilla

a sto agresivan? :blink:

Hjortron

Zato što Crnogorci nar zovu šipak :DNego, od ovih priloženih perverzija & dekadencija dajem glas za ovu od limuna i bibera + za onu samo sa ljutom papričicom.Ove druge su mi nekako mnogo žestoke (mada daleko od toga da mi se ne sviđaju, tamaaan posla...)

Zverilla
Zato što Crnogorci nar zovu šipak :D
:blush: to vec nisam znao, mislio sam da se misli na sipak sipak (ko sto je caj od sipka)

morgana

to je sipurak (mrzim caj od sipurka <_< )sipak i nar su sinonimi

morgana

novina u mojoj prodavnici:kras crna cokolada (88% kakaoa)solidna

Hippie

shae ovo, ajmo chocolate cravers..... ja sam apsurdnolutno zavisna od cokolade... nije mi dobro ako ne pojedem jednu lepu cokoladu u jednom danu...prilazem orgazmican ukus Ritter Sport.. probala skoro sve, izdvajam dve omiljene.......5161MBKC4CL._AA280_.jpgCHRScap.jpg

yolo

a u onom super maxiju u delta citijy, jedno 5-6 vrsta crne lindt, pojavila se pored omiljene sa bademom i narandzom sada i sa mentom, plus razni georafski varijeteti - madagaskar, kuba itd - moracemo da organizujemo 1 choco tasting, cim preguram ovaj kuluk, danas mi je 9. dan detoxa:)

doroti

Zna li neko, da li ima Lindt čokolade u Mercatoru? To mi je najbliže mesto za nabavku, a rado bih probala neku od varijanti Lindt čokolade.Odmalena sam fan Toblerone i Cadbury čokolada (sa bademima, suvim grožđem i rumom :wub: ).Mada, bajadere, naravno, Krašove, su van svake konkurencije.

post-136-1201257586.jpg

Host
a u onom super maxiju u delta citijy, jedno 5-6 vrsta crne lindt, pojavila se pored omiljene sa bademom i narandzom sada i sa mentom, plus razni georafski varijeteti - madagaskar, kuba itd - moracemo da organizujemo 1 choco tasting, cim preguram ovaj kuluk, danas mi je 9. dan detoxa:)
Evo ti 1 brifing: menta je bezveze, Kuba moze da prodje, ali ce ti biti preslatka (plus nesto ispod 50% kakaoaa), Madagaskar si izmislio, Ekvador je solidan (nesto jace od 60% kakaaoa), visnja + cili dobra. Mada je pretezno preferiram cokoladu iz fensi downtown prodavnica, jevtinija Cot d'Or sa malinom mi je bolja od svih preslatkih Lindtovih.

Morgenrot
Zna li neko, da li ima Lindt čokolade u Mercatoru?
Trebalo bi da ima... Trenutno se jede cokolada u ovom obliku :) nutella.jpg

baklavica
I crnu i belu i roze i plavu, i sladolede i kolače sa njom a još bolje od nje, i tako to.
A kakva ti je to plava i roze cokolada? :unsure:Malopre: 21CEANK32TL._SS90_.jpg:slurp:Skidam se sa snickersa :( A jel vise volite mars ili snickers?

doroti

Mars, naravno. Izaziva, gotovo, orgazmičko zadovoljstvo. Dopada mi se i Mars Delight, samo je malečki (mali, ali tehničar) .

baklavica

Ali mars je samo snikers bez kikirikija!

morgana
Evo ti 1 brifing: menta je bezveze, Kuba moze da prodje, ali ce ti biti preslatka (plus nesto ispod 50% kakaoaa), Madagaskar si izmislio, Ekvador je solidan (nesto jace od 60% kakaaoa), visnja + cili dobra. Mada je pretezno preferiram cokoladu iz fensi downtown prodavnica, jevtinija Cot d'Or sa malinom mi je bolja od svih preslatkih Lindtovih.
LINDT__172_madagascar-128x287.jpgkod mene na meniju ruska crna cokolada sa bademom i francuskim vaflom. ne pise % kakaoa, al ima oko 60, sudeci po ukusu. ime je zolotar, al cirilicom, i ovo r je obrnuta. mrzi me da instaliram bracu u language baru.