Jump to content

Letnje haljine

Luka

Recommended Posts

• Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• darling

183

• gospa buba

90

• nezvanova

81

• morgana

77

Top Posters In This Topic

Popular Posts

metraza za narod je italtes, ima stari merkator sprat, ima zvezdina robna kuca zemun u podrumu. mozesh da gadjash sa greshkom na kilo manje komade, ako umesh da procenosh kad je rukav kad je nogavica.

Posted Images

beta kentauri

izgleda da su ostavili magacine a ukinuli prodavnice.

tako će i zara za neku godinu.

videla neku haljinu u zari ali nisam kupila jer ima online. naravno otad je prošlo nekoliko nedelja i sad više nema veličina.

zara obnavlja zalihe, tako da ima nade da ce se pojaviti opet, njihov servis "obavesti me kad ponovo dodje moja velicina" fercera. a mozda ti s razlogom nije bila sudjena :)

mango izgleda nije cuo za izreku daleko od ociju, daleko od srca. 

15 hours ago, mustang said:

usla sam u zaru 2x u zivotu. haos haos. 

+1

ne shvatam fascinaciju..

Edited by ivy
15 hours ago, mustang said:

usla sam u zaru 2x u zivotu. haos haos. 

dobro, možda 20x, dugo ja živim.:fantom:

ali nikad ne odem dalje od one apokalipse danas odmah oko ulaza. krpe na podu, sve deluje nekako očerupano i haotično. i pritom puno puncato pomahnitalih mušterija.

ja ne mogu u tom okruženju da nađem ništa, i samo imam utisak da mi fali vazduha.

a imam neku koleginicu koja se dosta fino oblači u toj zari.

doduše - ne pipam je da vidim je li to prirodni materijal na njoj, pa stavljam ogradu.

23 minutes ago, ivy said:

+1

ne shvatam fascinaciju..

kakva fascinacija, beteks 21. veka, ima svega, za svakakv ukus i platezne mogucnosti. 

• 3 months later...

ja reko znas manekenku, Saru :D a ti mislila na šaru.

u svakom slučaju, haljina jeste malo tetkasta, ja imam puno tih haljina košuljica, i one mogu biti bolje krojene pa tada ne izgledaju kao kućne haljine kakve je nosila moja baka :D

(mada mi je najgora od tih mojih haljina stelina, naravno sa buvljaka, ali jeste original, što znači da nikad ništa nije garancija.

ili zbilja uvek ima publike za sve)

I*m with the pilots
10 minutes ago, beta kentauri said:

izvini @I*m with the pilots ali ovo kupiti i nositi je zločin.

ne ne nikako 

Haha! Ne bih nikada kupila, vidis i sama sta sam rekla. Samo šara tj. mustra (@nezvanova :D ) mi se svidja :) Dosla sam na sajt prateci neku jako lepu kosulju, pa gvirnula sta jos imaju.

Ova mi deluje da bi bila dobra, opet mi je kombinacija mustre i boje dobra, ali manekenjka ima sve neke glupave poze pa ni ne vidis posteno kako haljina zapravo izgleda:

https://www.najoba.de/alma-lovis-globe-dress-thymian-41245.html#

A ova? :) Lepa

image_112986_1_1280x1280.jpg

Edited by I*m with the pilots
gospa buba

za svoj prvi odlazaku post-koronski beograd, chastila se junskom burdom rolf.gif

sent from bubamoto

beta kentauri
49 minutes ago, I*m with the pilots said:

Haha! Ne bih nikada kupila, vidis i sama sta sam rekla. Samo šara tj. mustra (@nezvanova :D ) mi se svidja :) Dosla sam na sajt prateci neku jako lepu kosulju, pa gvirnula sta jos imaju.

Ova mi deluje da bi bila dobra, opet mi je kombinacija mustre i boje dobra, ali manekenjka ima sve neke glupave poze pa ni ne vidis posteno kako haljina zapravo izgleda:

https://www.najoba.de/alma-lovis-globe-dress-thymian-41245.html#

A ova? :) Lepa

image_112986_1_1280x1280.jpg

nije :sad:

nekako je sve pogrešno, i dezen i kroj i dužina.