Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

4 minutes ago, halloween said:

https://krabel.rs/

Ovde ti je najbolji izbor pozamanterije, raznih dodataka, kopči i dugmadi koji daju originalnost. Samo im je radno vreme bez veze, do 16.30.

 

Odlicno, hvala ti, nisam znala za Krabel :)

 

Link to comment
  • 3 months later...
odlučila sam da ove sezone isključivo šijem umjesto da kupujem, pa dokle stignem. tim prije što sam prošlog ljeta kupila sve aaa sve, iz terapijskih razloga.
ako neko vidi valjanu ponudu metraže, nek podijeli info.
metraza za narod je italtes, ima stari merkator sprat, ima zvezdina robna kuca zemun u podrumu. mozesh da gadjash sa greshkom na kilo manje komade, ako umesh da procenosh kad je rukav kad je nogavica. mislim da imaju i na metar, a nema shta nema. ostalo isto munze sajonara kod pozorishta i bombaj u cara dushana kod dunavske, oni imaju klasichnu metrazu. ima i zmaj jovina mislim josh bar 2 radnje.

zemun je tvoj djir, rekla bih, i u donjoj varoshi mozesh da zavrshish sve.

pozamanterija klasika, kaja i maja. kaja kod pozorishta dositejeva mislilm, maja glavna.

sent from bubamoto


  • Hvala 1
Link to comment

@gospa buba

 

hvala, srce si :)

nisam u zemunu bila 100 g, taman sad imam razlog

 

bombaj je i u balkanskoj, mislim, bude ponesto kada se probije kroz svadbenomaturske svile i cipke

 

solidni stofovi su na pocetku 29. novembra. par malih radnjica u gradu je izumrlo.

Edited by morgana
Link to comment
  • 2 months later...

Letnje i za sva doba iz jedne radnje koja je, kako pise, propala (ne razumem bas zasto kada su ionako prodavali sve online?), pa sada nudi dosta toga u pola cene. Ima i onih kombinezona (jumpsuit) koje neke od vas vole :)

https://fancyclothings-com.myshopify.com/collections/ausverkauf

 

Jako mi se svidja sto imaju dzepove, iako mi se pola modela ne svidja jer su varijanta do poda ili potpuno bez struka. No, ima sta da se probere.

 

Ako ne nestane dok se vratim uvece kuci, pazaricu ovu

1609295824-359fe341-5f95-483e-a64f-11e74

Link to comment
5 hours ago, maheem said:

Lepa je. Nađi krojača :)

Ima baš mnogo tih online radnji koje se navodno zatvaraju, cenim da je to neka nova marketinška fora.

 

To je svakako dobra ideja koju nikada nisam stavila u praksu, jer bih uspela povremeno da nadjem savrsen kroj za mene i onda pazljivo nosila i cuvala te haljine. Uvek sam zamisljala i da su krojaci dosta skupi, imam iskustvo samo sa kracenjem trudnickih pantalona koje me je kostalo 7 evra :D

 

4 hours ago, ivy said:

uuu kakva trance garderoba na sajtu  :wub: sve bih nosila :wub:

 

 

Halt! Sajt je izgleda od onih koji varaju, koliko sam istrazila. Bas steta, ovakva haljina sa slike meni jako dobro stoji.

Link to comment
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...