Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

ja reko znas manekenku, Saru :D a ti mislila na šaru.

u svakom slučaju, haljina jeste malo tetkasta, ja imam puno tih haljina košuljica, i one mogu biti bolje krojene pa tada ne izgledaju kao kućne haljine kakve je nosila moja baka :D

(mada mi je najgora od tih mojih haljina stelina, naravno sa buvljaka, ali jeste original, što znači da nikad ništa nije garancija.

ili zbilja uvek ima publike za sve)

Link to comment
10 minutes ago, beta kentauri said:

izvini @I*m with the pilots ali ovo kupiti i nositi je zločin.

ne ne nikako 

 

 

Haha! Ne bih nikada kupila, vidis i sama sta sam rekla. Samo šara tj. mustra (@nezvanova :D ) mi se svidja :) Dosla sam na sajt prateci neku jako lepu kosulju, pa gvirnula sta jos imaju.

 

Ova mi deluje da bi bila dobra, opet mi je kombinacija mustre i boje dobra, ali manekenjka ima sve neke glupave poze pa ni ne vidis posteno kako haljina zapravo izgleda:

https://www.najoba.de/alma-lovis-globe-dress-thymian-41245.html#

 

A ova? :) Lepa

 

image_112986_1_1280x1280.jpg

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
49 minutes ago, I*m with the pilots said:

 

Haha! Ne bih nikada kupila, vidis i sama sta sam rekla. Samo šara tj. mustra (@nezvanova :D ) mi se svidja :) Dosla sam na sajt prateci neku jako lepu kosulju, pa gvirnula sta jos imaju.

 

Ova mi deluje da bi bila dobra, opet mi je kombinacija mustre i boje dobra, ali manekenjka ima sve neke glupave poze pa ni ne vidis posteno kako haljina zapravo izgleda:

https://www.najoba.de/alma-lovis-globe-dress-thymian-41245.html#

 

A ova? :) Lepa

 

image_112986_1_1280x1280.jpg

 

nije :sad:

nekako je sve pogrešno, i dezen i kroj i dužina.

Link to comment
7 hours ago, beta kentauri said:

 

nije :sad:

nekako je sve pogrešno, i dezen i kroj i dužina.

 

Hajd' da razumem za kroj, ali zasto dezen i zasto duzina?

Link to comment

i meni duzina, kroj i dezen ok (mada, ja je ne bih nosila, ali ja sam bas zahtevna kada su dezeni u pitanju, likovno mi se ovaj svidja, ali mi ne bi stajao dobro).

 

Link to comment
  • 4 weeks later...
8 minutes ago, Jumanji said:

Ima li đe kakvih aljina?

kakve želiš :) ja obilazim ko mačka oko vruće kaše oko butikčića u Takovskoj, malo pre preseka sa Džorda Vašingtona , imaju baš baš lepe haljine i svašta još i uvek lep izlog  i cene im nisu astronomske ali na nesreću , ili sreću po moj novčanik , nema mog broja najčešće  posebno sad kad sam nagruvala koronaške kilograme :D

Link to comment

[emoji4] sada ce ove vrucine da te istope

Ma interesuje me svasta, ali dok ne vidim i probam, nista ne znam ovako napamet, a koji su to butici u Takovskoj?
Moram da pogledam to tamo, jel mozda nasa konfekcija?

Link to comment

odlučila sam da ove sezone isključivo šijem umjesto da kupujem, pa dokle stignem. tim prije što sam prošlog ljeta kupila sve aaa sve, iz terapijskih razloga.

ako neko vidi valjanu ponudu metraže, nek podijeli info.

Link to comment
On 3.7.2020. at 13:40, morgana said:

odlučila sam da ove sezone isključivo šijem umjesto da kupujem, pa dokle stignem. tim prije što sam prošlog ljeta kupila sve aaa sve, iz terapijskih razloga.

ako neko vidi valjanu ponudu metraže, nek podijeli info.

https://krabel.rs/

Ovde ti je najbolji izbor pozamanterije, raznih dodataka, kopči i dugmadi koji daju originalnost. Samo im je radno vreme bez veze, do 16.30.

Edited by halloween
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...