Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

Samo da se zapljunem da sam pre dva dana kupila prvi brus boje žene, tamnoputije žene. Nabedilo me da se ta boja ne providi ispod belog-providi se, al jebat ga. 

Inače za mustang- 85 E 🤒

Link to comment

skini je super, slazem se s nerom, al kod nas ga nema. 

 

nego, nero, kad smo vec tu i rascisavamo pojmove, sta je duplo slovo u velicini grudnjaka? ako je slovo oznaka za kap, zasto se nije preslo na sledece slovo, zasto ne e, nego duplo d, kakva je razlika? (osecam da ce sad da bude ko povislica i snizilica u lestvici, razliciti tonovi koji isto zvuce :D) i zasto nema duplo b, to je ono sto me najvise zulja :D

 

Edited by darling
Link to comment
Samo da se zapljunem da sam pre dva dana kupila prvi brus boje žene, tamnoputije žene. Nabedilo me da se ta boja ne providi ispod belog-providi se, al jebat ga. 
Inače za mustang- 85 E [emoji855]
nemam brojeve za mustanga :hihi:
ja vishe volim da kupim 5 lepih kod kineza nego 1 kvalitetan bilo gde i tu sam nepovratno izgubljena u numeraciji. a i nije spektakl svakako [emoji38]ol:

sent from bubamoto

Link to comment
6 hours ago, darling said:

skini je super, slazem se s nerom, al kod nas ga nema.

 

Nema vise radnje u..Zmaj Jovinoj, preko puta Poste (BG)? Ja sam tamo pre trista godina kupila prvi njihov bustier (ja to zovem, sportski BH, ne znam ni kako se zapravo cita ovo, kao engleski?) U Nemackoj ih uzimam u radnjama poput Karstadt i Galeria Kaufhof, ne videh da imaju svoju radnju.

 

Ja inace ne znam koja sam ja korpa. Redovno zbunjujem prodavacice, kada probam neki novi model i trazim njihovu pomoc, pa kazem "ne znam koji sam broj" a one se misle, koliko godina imas zeno i ne znas? :D Ja im pokazem sta imam i onda mi pronadju sta mi treba. Bas sam gotovanka :D Ali zbilja volim kada me usluze te starije profi zene u Karstadtu*, vidi se da znaju znanje, nekad mi skrate i vreme pa ne moram da probam sve, sta ja jako cenim. Sad tokom trudnoce su mi grudi, srecom, samo malo porasle, otisla sam odmah kod zene koja mi je za dve sekunde nasla idealne od cistog pamuka a taman malo cvrsce za nove potrebe (i to za 15 evra).

 

*Sad se setih, kad vec trolujemo temu, kako smo moj dragi i ja trazili kosulju za njega za nase vencanje. Dosli, nasli radnicu na odeljenju za kosulje, poneli moju haljinu i rekli da hocemo neku boju koja se slaze sa njom a ne nalazimo sami, ili ako nema bas, onda jbg belu. I tako ona nama pokaze svasta, probamo svasta, maltene smo bili zadovoljni jednom, i ona nas onako usputno pita, za koji povod. Kada je cula da je za vencanje, zamalo nije pala u nesvest, i onda krenula kao prava mama, a inace je Ruskinja, super je taj nemacki kada ga pricaju rusi, smeksaju neke glasove, "pa ne moze tako tek bilo koja kosulja, mora da ima lep rukav, manzetne, ovo ono", uhvati nas za ruke (bukvalno) i odvede do nekih profi kosulja :D Nisu cak bile ni skupe, ali nam nisu odgovarale, bilo nam zao jer se zena bavila nama pola sata (meni smo davno pre toga haljinu nasli za 15min a muza smo udesavali nekoliko dana, toliko o tome da su zene komplikovane; makar smo na kraju bili stvarno cakum pakum sa bojama)

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
8 hours ago, darling said:

skini je super, slazem se s nerom, al kod nas ga nema. 

 

nego, nero, kad smo vec tu i rascisavamo pojmove, sta je duplo slovo u velicini grudnjaka? ako je slovo oznaka za kap, zasto se nije preslo na sledece slovo, zasto ne e, nego duplo d, kakva je razlika? (osecam da ce sad da bude ko povislica i snizilica u lestvici, razliciti tonovi koji isto zvuce :D) i zasto nema duplo b, to je ono sto me najvise zulja :D

 

 

Dupla slova su nesto kao kelnerski racun, pamtis ovde, tamo dodas duplo pa podelis :D

i da ti objasne da imas vece grudi no sto bi bio standard za tu sirinu ledja. 34DD i 36D imaju istu velicinu korpe ali je razlika u ledjima.

 

Za mene je dobar brus uslov za haljine tako da tema nije promasena :sleep:

Link to comment

mogu da zakljucim da je zenski deo ppp-a prilicno prsat :) ko svedzanke :D sve bih vas startovala da sam musko 

 

filozofsko pitanje: da li bi nam zivot bio drasticno drugaciji da nam je velicina grudi drugacija (bar 2 broja veca/manj) od sadasnje situacije?

Link to comment

ja sam uvek mislila da imam prevelike grudi za moj "fesn ukus", muzicki ukus, umetnicke preferencije, politicke svetonazore, moju profesiju i moje sportske aktivnosti xaxaxaxa.... hocu reci, trebala sam izgledati alternatinije (ravna ko daska) ili barem ostati kao sto sam izgledala sa 16 g. mada sam ja taj tip kao sto je npr dzenifer lorens, ona koliko god bila mrsava, izgleda jedro i punacko kada je golisava :tongue:

Link to comment
13 minutes ago, gospa buba said:

da li pitash za rod generalno ili tuzne pojedinke?

sent from bubamoto
 

 

za rod bolje da ne pitam...moj otac kad je upoznao muza rekao mu “znas, ona je vuk sa pickom” ... mislim da bih bila jednostavnije i jasnije musko nego sto sam zensko. 

 

nego vise pricah za sise. zamisljam sebe sa dva broja vece (sto je veoma tesko jer stvarno volim kakva jesam, ne upadam u oko kao da sam na primer 34DD. ali...da jesam...koliko bi izbor ljudi oko mene bio drugaciji, medjusobni odnosi itd. isto kao sto sam pre konstantovala kako boja kose utice na zivot. nisam bas plava zato sto hocu stalno da budem plava, vec zato sto ostale boje na meni privlace ljude koji su teski po mene. od nasrtaja do konflikata ili prefinjenosti. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...