Jump to content
IGNORED

"Insajder"


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ovo s Poaroom u prajm tajmu svakako nije bilo za očekivati. Realno nisam ni očekivao ništa revolucionarno od ovog kanala čim sam video da ide i na Telekomu, ali evo izgleda već pucaju.

Ajde da su stavili u neki dnevni termin pa i ok valjda da se popuni termin, ali u prajm tajm da stavljaju seriju i to koja je bila na svim mogućim kanalima...



Link to comment
13 hours ago, renne said:

Pa ima deset formata

ali to se ne može vrtete 24/7

ako mislite da može, eto ti, levi, koltrejn skupite kintu pa udrite do zore, a j aću vam naći mesto u kablovskoj

ali da ne izneverite

 

Jbt što je tebe toliko pogodilo naše razočarenje uredjivačkom politikom TV Insajder?

 

Ja sam svoj već objasnio + da, u prajmu treba da tuku u glavu - pa toliko afera ima za ovih 10 godina SNS vlasti da mogu pokriti programsku šemu do kraja 2022.

 

Ali dovoljno govori i to da ih je pustilo na MTS ;)

  • +1 2
Link to comment
39 minutes ago, renne said:

Nije me pogodilo, nego ste vi imali nerealna, previsoka, očekivanja

 

Ja nisam imala bukvalno nikakva očekivanja. Ali puštati Poaroa je montipajtonovski smešno, to jest apsurdno......osim ako nije emisija o istorijatu istraživanja zločina u književnosti :lolol:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Da ne ulazimo sad u politiku i činjenicu da Insider ne može nikako biti dovoljno britak jer se pušta i na mts-u, ali glavni problem će im definitivno biti nedostatak materijala, ali i materijalnih sredstava za jednu ozbiljnu produkciju, što, na kraju krajeva, i guranje Hercule-a Poirot-a u prime time i pokazuje.

 

Osim ako se ne stave na nečiju stranu (a verovatno čak ni onda), ne verujem da će tu biti dovoljno para od reklama za jednu normalnu, ne-playlist televiziju, tako da očekujem da će se vremenom kanal polako gasiti.

 

Da su bili pametni, trebali su se dogovoriti da budu gostujuća produkcija na nekoj većoj televiziji koja bi kasnije pokrivala njihove troškove.

Edited by Jeremija
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...