Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Ček ček daj malo detalja [emoji3]
 
Bez obzira što su moje QC25II 100% OK i kao nove (a i preferiram vezu s žicom u odnosu na bluetooth - 0 latency ftw).

Detalji su da lepa rec i gvozdena vrata otvara [emoji4]
Ovo je mi je vec drugi put da sam ih ubedio: prosle godine sam im vratio moje QC25 kupljene 2015-16 i poslali su mi iste takve u zamenu. Dok sam cekao (oba puta je trajalo oko dve nedelje jer se salju pokvarene u Belgiju, a i nove dolaze odande) uzeo za 30 kinti polovne 25 preko oglasa (samo im zamenio sundjere). Posto su one radile OK, ja sam prodao te nove.
Nekih 5-6 meseci kasnije pocinju i ove polovne da trokiraju (izgubi se prvo zvuk sa jedne strane, posle i sa druge), pa sam opet se zalio Bose-u, jer sam negde video da je to bio problem na starijim modelima (ove druge su bile iz 2014-15) i da su popravili posle ~2017.
Za prvu zamenu je bio dovoljan jedan telefonski poziv, a za ove druge sam preko chat-a morao da ih kontaktiram jedno 7-8 puta dok nisam nasao nekog ko ce da napravi “one-time exception”.
Btw, mozes da vidis iz serijskog broja koje godine su proizvedene – broj posle slova Z je poslednji broj godine (5 za 2015, 6 za 2016 etc).


Sent from my iTelephone using Tapatalk
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Jms, ako te ne bude mrzelo, pogledaj (sa ovim novim sluškama) neki YouTube video, ili TV/movie stream u kome se puno govori... I javi kako izgleda latency. Iz mog iskustva sa drugim bluetooth slušalicama, pa... kad je u pitanju YouTube i sl (posebno ako se priča, ili ima akcije), vratio sam se na slušalice s kablom. Iriitira me latency (bez obzira što moje sluške imaju poslednju generaciju Bluetooth, v5.0... i dalje zvuk kasni delić sekunde za onim na ekranu. Meni primetno.)
 
 

Hocu, cim ih napunim i uradim update ako treba. Dobra stvar kod ovih je sto imaju i kabl, pa moze da se uporedi. I jedna stvar koja se meni mnogo svidjala kod QC25 je sto rade na AAA bateriju, pa kad se isprazni samo ubacis novu. Ove nove se pune preko USB-a, ali nadam se da rade kao obicne sluske (bez ANC) kao sto su i ove prethodne.

Javljam iskustva najverovatnije za vikend.


Sent from my iTelephone using Tapatalk
  • +1 1
Link to comment
15 hours ago, Lancia said:

Fala. Super je i sta ti je, uopste nije skup, cena zna da ode i na 200$.

Ovaj je jeftiniji jer su greskom stavili dva zatvaraca na zip 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...