Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

36 minutes ago, foto said:

lepa ova tvoja. izgleda kao da je iz 50tih

Ja mislio novo, mada se videlo po dizajnu al'rekoh neki retrotm, da Kaligula kupio ozbiljnu napravu, a ne starudiju... :fantom:

 

@Caligula ima li ugradjenu sijalicu? Ako nema - nista, za u muzej, ukras...

Edited by namenski
Link to comment

zicu, kabel ima, valjda ima i zarulju unutra. naslucuje se neki crni prekidac iza dela koji drzi lupu al ko zna za kakvu je sijalicicu tu predvidjeno mesto ako je iz 50tih. ako je nova onda su smestili neku led. samo da su mu svi zglobovi ok.

Link to comment
1 hour ago, Caligula said:

Ma 60te, pocetak rekao bih

 

https://www.ebay.at/itm/60er-Jahre-Magnimar-Lupen-Leuchte-Carl-Mahr-Esslingen-Neon-Lampe-Uhrmacher-/122279130809

 

... ova kosta 250E, ja u losem ali sasvim reparabilnom stanju nasao za 5500 din.

 

@namenski ja mogu od mramora da te napravim, a kamoli da ugradim sijalicu u ovo :isuse:

Bez zezanja, ja koristim nesto ovako, buljenje u karte, almanahe kojih ima sa istinski sitnim slovima, neka pipava rabota po nekad, lemljenje, taj rad:

SL1001.jpg

 

Sakupljas onako, sto su lepetm ili ti trebaju za neku rabotu, mislim nisu ni nove, nekineske, skuplje od te koju si nasao tamo gde vec nalazis...

 

Obaska sto, ako vec hoces, bez stare bankerice nema nista :tongue::

Bankerica.jpg

Doduse, ubise i njih kompjuteri, proklete im duse, sve vise sluze samo za gledanje, a ne za svetlenje...:sad:

 

A sto se pravljenja od mermera tice, kada kucne cas, bice konkurs, ono spomenik, bista, table koje oznacavaju mesta gde sam boravio, spavao, taj rad, samo nisi mi bas referenca... :sleep:

Uostalom, prijavices se, bice transparentno i naravno, znas vec...:tongue:

Link to comment
20 hours ago, dragance said:

Meni najbolje ikada za potiskivanje buke... Air Pod Pro 2. Nisam verovao da su toliko dobre kad su mi govorili dok nisam kupio i probao. :smiley_hail:

jel koštaju tri hiljade maraka?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...