Jump to content
IGNORED

Panduracija u Srbalja


Eraserhead

Recommended Posts

ma daj, odmah je bilo jasno da je snimak autentican.
najverovatnije jeste autentican. ali odbijam iz principa da prihvatim zdravo za gotovo nesto sto sam samo video na jutjubu, nista drugo. izvor mi je krajnje bizaran, nekakav dizajner sociopata, izgleda. na kraju ce se ispostaviti da su moroni godinu dana drkali kurac na ovaj snimak, da ga ima pola grada, i da je tek sada procureo, kao sa onim Skorpionima iz Sida.
Link to comment
najverovatnije jeste autentican. ali odbijam iz principa da prihvatim zdravo za gotovo nesto sto sam samo video na jutjubu, nista drugo. izvor mi je krajnje bizaran, nekakav dizajner sociopata, izgleda. na kraju ce se ispostaviti da su moroni godinu dana drkali kurac na ovaj snimak, da ga ima pola grada, i da je tek sada procureo, kao sa onim Skorpionima iz Sida.
ajukuras, sta se pravdas? najnormalnije je da se u startu posumnja kad se naleti na nesto ovakvo.
Link to comment
U Mitrovici je i dalje manje-vise pravilo, licno poznajem inspektora koji se bavi time (i to smo kao bas dobri, znamo se iz teretane vec dugo godina).
Prije saslusanja pritvorenici imaju pravo na povjerljivi razgovor pa ih redovno pitam kakva je policija bila prema njima. Od tridesetak slucajeva samo je jedna zena rekla da su bili grubi prilikom hapsenja i to je to. Nekoliko njih se plasilo zbog prethodnog iskustva i to je to. E sad, po manjim mjestima advokati koji dolaze na odbrane po sluzbenoj duznosti su cesto u raznim dilovima sa policijom pa se mozda zmiri na takve stvari. Ne znam, nemam iskustva sa manjim mjestima.
Link to comment

Sindikat policije kaze da su prave zrtve policajci koji rade ovakve stvari, jer na njih niko ne misli a rade stresan posao frust.giffrust.giffrust.giffrust.giffrust.gif................Predsednik Sindikata srpske policije Glišo Vidović izjavio je da ovakve i slične scene nasilja koje se povremeno mogu videti na društvenim mrežama i medijima, mogu doneti veliku štetu ugledu Ministarstva, policije i pojedinaca.On u pisanoj izjavi naglašava da je upotreba fizičke snage, regulisana Zakonom o policiji. Policijski službenici, fizičku snagu, mogu upotrebiti samo kada za to postoje zakonski razlozi, da odbiju napad ili savladaju otpora lica uz nanošenje najmanje štetnih posledica, istakao je Vidović.U saopštenju se ističe da u Centru za osnovnu policijsku obuku, nekoliko godina unazad postoji praksa da se snimaju razne situacije prilikom primene ovlašćenja, i takvi video snimci služe za obuku i analizu i dodaje da se posebno analizira postupanje policajca pod stresom."Policajski posao je veoma napet i stresan, većina je zaokupljena ličnim i egzistencijalnim problemima. U policiji rade policajci-veterani iz svih ratova sa teritorije bivše Jugoslavije", istakao je Vidović.U policijskim upravama nema lekara specijalista s kim bi mogli popričati, kod koga bi se lečili, naglasio je on, dodajući da je svaki policajac sa psihičkim problemom tempirana bomba, po sebe i okolinu."Policajci koji na ovakav i sličan način pokušavaju da svoje frustracije i stres izbace iz sebe, moraju dobiti adekvatnu lekarsku pomoć i terapiju", zaključio je Vidović.frust.gif

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
veljovic je rekao da je snimak iz vrsca
Prvi put cujem zvanicnu varijantu..u medjuvremenu sam i ja dobio potvrdu da je rec o momku koga znam. I moram da priznam da sam zatecen..bas zatecen. Da treba da izaberem policajca u koga ne sumnjam da radi svoj posao kako treba,on bi bio u top 5. Ebiga..
Link to comment
Prvi put cujem zvanicnu varijantu..u medjuvremenu sam i ja dobio potvrdu da je rec o momku koga znam. I moram da priznam da sam zatecen..bas zatecen. Da treba da izaberem policajca u koga ne sumnjam da radi svoj posao kako treba,on bi bio u top 5. Ebiga..
a valjda covek izbaci svu frustraciju i bes na radnom mestu, pa je u civilu fini :)
Link to comment
Prvi put cujem zvanicnu varijantu..u medjuvremenu sam i ja dobio potvrdu da je rec o momku koga znam. I moram da priznam da sam zatecen..bas zatecen. Da treba da izaberem policajca u koga ne sumnjam da radi svoj posao kako treba,on bi bio u top 5. Ebiga..
jebiga. vlast i oruzje i nedostatak odgovornosti izvlace iz ljudi ono najgore. uopste me ne bi cudilo da je momak u svim ostalim situacijama skroz na mestu. ali ako u kolektivu postoji praksa da se mlate Romi i ostala boranija koja nema nikakve veze u stanici i na visokim mestima, verovatno se jednostavno poveo za njima i otkrio da uziva u povremenom nasilju nad nemocnim ljudima.
Link to comment
Sindikat policije kaze da su prave zrtve policajci koji rade ovakve stvari, jer na njih niko ne misli a rade stresan posao
Božegospode. Ne verujem šta čitam.
Link to comment
ja sam izrazio sumnju, posto je ovaj ko je postovao snimak neki opskurni lik koji je navodno ultraugledan dizajner, a nema ni veb sajt, tj. prave mu ga. nije postalo ni verovatnije ni manje verovatno, nego jednostavno danas snimak vise nije dovoljan dokaz.
Youtuber zaista jeste opskuran i verovatno da zaista samo juri klikove, ali previše je očigledno da je stvar autentična. Zato i jeste iznenađujuće da neko posumnja u autentičnost na osnovu šatro neobičnog ponašanja i starosne dobi manijaka sa snimka, jer ovo zaista nije nikakvo izuzetno ponašanje, čak je Ciga i dobro prošao (naravno, ako se na ovome završilo). Panduri tuku i zlostavljaju uhapšene bili mladoliki ili ne, Cigane naročito, nemojte u to sumnjati šta god vam pandurski glasnogovornici govorili na forumima (ne mislim na tebe). Nikakva relativizacija krvoločnosti ovih goveda ne može ići na ruku nikome osim njih samih i onima za koje rade. Što će reći, ako je kleveta, super je...
Link to comment
Youtuber zaista jeste opskuran i verovatno da zaista samo juri klikove, ali previše je očigledno da je stvar autentična. Zato i jeste iznenađujuće da neko posumnja u autentičnost na osnovu šatro neobičnog ponašanja i starosne dobi manijaka sa snimka, jer ovo zaista nije nikakvo izuzetno ponašanje, čak je Ciga i dobro prošao (naravno, ako se na ovome završilo). Panduri tuku i zlostavljaju uhapšene bili mladoliki ili ne, Cigane naročito, nemojte u to sumnjati šta god vam pandurski glasnogovornici govorili na forumima (ne mislim na tebe). Nikakva relativizacija krvoločnosti ovih goveda ne može ići na ruku nikome osim njih samih i onima za koje rade. Što će reći, ako je kleveta, super je...
Tebi je bas mnogo stalo da je ovo istina?Ides lepo na ignore, a "pandurskim glasnogovornicima" (mozda Nautilusu koji od kada je na forumu nijednu brzopletu rec na njemu nije ostavio) ostavljam da se pozabave ovim rantom, cenim da im nece biti tesko.
Link to comment
Sindikat policije kaze da su prave zrtve policajci koji rade ovakve stvari, jer na njih niko ne misli a rade stresan posao
wow. mellow.gif po toj logici hirurzi treba da koriste džamp-kikove u glavu umesto anestezije, taman da se smire pre operacije. kakvo đubre od saopštenja.edit: a što se ratnih veterana tiče- onaj pandur sa snimka je derle, čisto sumnjam da je balkanske ratove i na vestima video. Edited by Joshua
Link to comment

Nije mi uopšte stalo da bude istina, al mi jeste malčice stalo da svima ostalima bude verovatnije da je istina nego da nije. Malo je jezivo gledati na ovakve stvari gledati kao na izuzetak.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...