Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

pade i Duke!

 

ne secam se da je nekada bio ovako uzbudljiv turnir. svaka tekma je na ivici. Culver i drustvanjce mozda i najvise pokazali pred F4 ali Virginia ce ipak biti favorit

Link to comment
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Odgledao sam sinoc pipremnu utakmicu Gonzage, Petrusev ce  izgleda biti jedna od glavnih opcija u ekipi ove sezone , porbio je mada je tim protiv kojeg su igrali truba.

Edited by Micko8
Link to comment

vidi stvarno zeljkov sin :ohmy:

nikad cuo za klinca

jel igrao za reprezntaciju?

ko je godiste uopste?

 

prilicno iritira sto za koledz igrace na sajtovima pored visine tezine i statistike nikad nema podatka o godinama

zasto je to tako?

Spoiler

 

 

Link to comment

 

On 10.11.2019. at 14:22, pbg12345 said:

vidi stvarno zeljkov sin :ohmy:

nikad cuo za klinca

jel igrao za reprezntaciju?

ko je godiste uopste?

 

prilicno iritira sto za koledz igrace na sajtovima pored visine tezine i statistike nikad nema podatka o godinama

zasto je to tako?

  Reveal hidden contents

 

 

Bio je  na jednom   sirem spisku posle onog americkog okupljanja nasih igraca koji igraju na koledzima u Denveru, ali cini mi se da nije bio  na pipremama , moguce da mozda i jeste, kakva nam je  generacija rodjena 97 godine pogotovo na centarskim pozicijama mogao je komotno i on da odigra neko ep prvenstvo.

Link to comment

Gledao ja malo prvo poluvreme. Ovi Rebračini izgledaju otprilike kao program koji postoji eto tako reda radi i kao da recruituju uglavnom samo momke koji su previše zakržljali da igraju hokej. Phil Jackson je od tamo. :D Rebrača jedini liči na budućeg košarkaša. Tu je komotno moglo biti 50+ razlike.

Rebrača je dosta niži i slabiji od Petruševa, ali izgleda nemaju nikog osim njega ko može da čuva velike pa on mora da igra peticu, iako bi u normalnoj ekipi bio četvorka.

Petrušev baš dobar. Ispromašivao je neke poluhoroge koje je trebao ubaciti, ali osim toga perfektan. Neki Timmy što je ušao sa klupe rešio za par minuta rešio utakmicu.

Završio sam sa gledanjem college basketa sve tamo do turnira. :dry:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...