Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Hamilton je pravi strelac, daje koseve na sve nacine.
jedno pet puta sam rekao to sinoc tokom tekme :D ali opet, pitanje je koliko ce mu fizikalije dozvoljavati da to radi u nastavku, ako prichamo o nba naravno.
Link to comment
Koliko utakmica nedeljno prenosite i kad su ti prenosi? Samo na reprize nalecem.
u principu uvek imamo utorak na sredu i sredu na chetvrtak (sledece nedelje konkretno obe od 1, wisconsin-minnesota i gtown-notre dame), a trebalo bi sad u januaru da bude redovno i subotom uveche, pochev od one nedelje koja krece od 3. januara. ima pun kurac kosharke sad u januaru jer ima nekih milion varednih kola po acb i nlb, plus grci i poneki vtb...
Link to comment
u principu uvek imamo utorak na sredu i sredu na chetvrtak (sledece nedelje konkretno obe od 1, wisconsin-minnesota i gtown-notre dame), a trebalo bi sad u januaru da bude redovno i subotom uveche, pochev od one nedelje koja krece od 3. januara. ima pun kurac kosharke sad u januaru jer ima nekih milion varednih kola po acb i nlb, plus grci i poneki vtb...
derbi polarne Amerike... bas me zanima da vidim kako igraju Mbakwe i Rodney Williams...
Link to comment
  • 3 weeks later...

Joj, kakav choke Wisconsona. Celu utakmicu imaju hirurski preciznu egzekuciju, izgube manje od 10 lopti, a onda se raspadnu u poslednjih minut i po i jedva izvukose produzetak.Keaton Nankivil ne samo da sutira ko blesav nego je i izblokirao Lucasa za produzetak. Vrhunsku utakmicu igra.

Link to comment

Nisam video da li se objavili šta je sa povredom Kyrie Irvinga iz Duke. Dok se nije povredio, meni je delovao kao ozbiljan kandidat za prvog pika 2011. Bila je priča da će pauzirati do marta.

Link to comment
  • 1 month later...
Ohio State izgubi drugi put u kratko vreme. Bas dobra utakmica.
ova tekma im je bila prilika da pokazu da su preavi no. 1. a moore je suludoj formi u poslednje vreme... bice zanimljiv turnir, nema shta. i toliko toga ce zavisiti od matchupa, tj. hocu da kazem ima dosta kombinacija timova koji nikako ne odgovaraju jedni drugom i igraju skroz razlichitu kosharku.tipa, voleo bih da vidim wisconsin-duke, pogotovo u madisonu, ali jbg nije da je moguce :) Edited by Teixeira
Link to comment

Pet timova je odskocilo, zatim dolazi jos tisucu koji mogu da ih dobiju u jednoj utakmici. Osecam da ce biti loma u martu.Dopada mi se kako igraju Texas i Ohio State i voleo bih da jedna od te dve ekipe osvoji, kad vec ne moze Fresno State :D Inace, Buckeyesima imaju strasno kratku rotaciju. Igraju sa sest, maksimum sedam igraca.edit: Da, ne bi mi smetalo ni da Wisconsin ode do kraja, naprotiv.

Edited by J.R. Cash
Link to comment
Inace, Buckeyesima imaju strasno kratku rotaciju. Igraju sa sest, maksimum sedam igraca.
meni je tu veliko razocharenje thomas. doshao je kao treci HS strelac iz indiane ikad, a to nije bash mala stvar. mislio sam da ce im on dati mnogo vishe ove sezone, ali eto. ja nemam nekog posebnog favorita ovako, mozda mi je minnesota recimo omiljena ekipa - dva sina (sampson i hollins), dobar beli shuter (hoffarber) i dominator pod koshem (mbakwe) :D btw, hocu mbakwea u partizanu sledece sezone, a moze i hoffarber, duplo je bolji shuter od svih koje imamo sad :lol:
Link to comment
meni je tu veliko razocharenje thomas. doshao je kao treci HS strelac iz indiane ikad, a to nije bash mala stvar. mislio sam da ce im on dati mnogo vishe ove sezone, ali eto.
Zato je Aaron Craft spektakularno* dobar na pleju za jednog freshmana. Suva kosarkaska inteligencija.* mala hiperbola
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...