Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Gleda li ko sta radi Kemba Walker?
nisam pratio sinoc, ali jesi video ti terrencea jonesa? prilichno objashnjava chovek. mada, kao i svi caliparijevi igrachi ne moze da ubode bacanje :D
Link to comment
  • 4 weeks later...

Kako smo zapustili ovaj topik. Nebriga i nemar :( Malopre Gonzaga dobila Baylor, danas Florida tukla Kansas St, a Josh Selby u svojoj prvoj utakmici rasturio i ubacio trojku za pobedu Kansasa nad USC-em.

Link to comment
Kako smo zapustili ovaj topik. Nebriga i nemar :( Malopre Gonzaga dobila Baylor, danas Florida tukla Kansas St, a Josh Selby u svojoj prvoj utakmici rasturio i ubacio trojku za pobedu Kansasa nad USC-em.
Gledao Selbyja danas dok mi nije otišao stream. Prelepa tehnika šuta, užasan u odbrani. Lottery pick svakako.
Link to comment

Gledao sam ga samo protiv Arizona St, a i to onako sa prepolovljenom koncentracijom. Sinoc sam stigao na poslednja tri minuta(iako sam se bas radovao toj utakmici)i video trojku Olynyka i zilion time outa.

Link to comment

Odgledao juce i danas pet repriza u matineu na espn america. Utisci:Texas me prijatno iznenadio. Tristan Thopmson je odlican. Sirov, ali zver. Hamilton je pravi strelac, daje koseve na sve nacine. A najvise mi se dopada Cory Joseph. Fundamentally sound igrac, sto bi se reklo.Michigan State je odigrao uzasno aljkavu utakmicu protiv Texasa. Doduse, tako igraju cele sezone.Izzo je skroz u pravu kad kaze da mu se tim pretvorio u "a pretty-boy jump-shooting team instead of the blue-collar, fist-fighting team we should be". U tome prednjaci Durrell Summers. Covek je dobar suter, odlicno se krece bez lopte, prototip off-guarda, ali koliko je zaljubljen u svoj sut, to je cudo jedno. I dalje je taj tim uzasno dubok, i dalje je favorit za f4, samo moraju pod hitno da se saberu.Gonzaga = Harris + Sacre

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...