Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Znas li mozda sta ce uraditi Nikola Koprivica i Nikola Dragovic?
Dragović na Letnjoj ligi NBANekadašnji mladi reprezentativac Srbije braniće boje Nju Orleans Hornetsa u Las VegasuNikola Dragović, nekadašnji mladi reprezentativac Srbije i član zlatne generacije momaka rođenih 1987, braniće boje Nju Orleans Hornetsa na predstojećoj Letnjoj ligi NBA u Las Vegasu. Mladi krilni centar (23 godine) proteklih sezona branio je boje američkog univerziteta UCLA, višestrukog NCAA šampiona. Dragovića očekuje pet mečeva od 9. do 17. jula, protiv Golden Stejta, Majamija, Portlanda, Vašingtona i Toronta.
Kosarka.rs
Link to comment
  • 1 month later...

osim shto se o tome pricha vec nekoliko dana pa je vec i zastarelo, tekst nije mogao biti gori. niti je napisano gde se igralo (neko bi mogao da pomisli da je u nba letnjoj ligi to bilo), niti da je jedini problemchic u svemu tome shto ne postoji snimak, pa da se ni ne zna da li je to stvarno uradio...

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

upravo ide prenos ohio st - florida na areni 1komentatorska ekipa na nivou :)druze dzej ar, mogao bi da napises nesto o ovogodisnjim timovima.nisam gledao prvo poluvreme zato sto sam mislio da utakmica pocinje u 1 ali drugo poluvreme ludilo.

Edited by kojot
Link to comment

Uh, pratim, volim da gledam, danas oslepeh od kosarke, ali daleko sam ja od nekog eksperta za NCAA. Odes ovde, izaberes tim, pa na team report i dobijes koncizne,a jako dobre previews za svaki tim. Ja cu kupiti stvari u hodu koliko stignem. Toliko toga za pracenje, a tako malo vremena.Inace, Ohio State mi se bas dopada. Samo da malo bolje zatvaraju svoj reket.

Link to comment
Ima li nasih i gde?
stefan nastic za stanford. igrao je za u18 reprezentaciju ovog leta. jedini igrac koji je uspeo da sacuva valanciunasa na turniru.cenim da ce ovaj jared sullinger biti visoko na draftu. odlican igrac. Edited by kojot
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...