Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

albany ponovo na turniru, imao je stony brook sanse da se prvi put plasira na turnir ali su toliki floperi da sam presta da navijam za njiih pocetkom cetvrte cetvrtine.

Link to comment

Jel zna neko konačno kako će funkcionisati prenosi na Areni za Turnir? Nešto iz šeme zaključujem da od četvrtka idu 2 tekme dnevno,jedna oko pola 10,druga oko 12. Hoće biti nešto možda i na 5ici,pošto za to program ne može da se nađe..

Link to comment

Florida pobedila,obe ekipe igraju odlicne odbrane.

 

Steta sto su igraci Tenesija pokazali jako nizak iq u napadu u kljucnim momentima i sto im je sut bio ocajan.

Link to comment

Wade Moody,Luke Davis? :kralj:

 Ne mogu da nadjem, a smeo bih se kladiti da sam ga vidjao bas kod Roja Vilijamsa ( samo sto je sada vise Olbreht, a ne Olbrajt :D ).

 

Inace, ode Virdzinija, mada, i da je Pitt otisao, ne bi bila steta.Sutra za finale dajte Djuka, da se igramo.

Milina od termina za Arizona - UCLA, da se uziva u posmatranju Kajla Andersona.Poezija.

Link to comment

Spike Albrecht je na Michiganu. Prosle godine natrpao Louisville u finalu.

 

Taj mi treba!Bravo. :) Palatalizacija, sibilarizacija, isti qrac. :happy:

Link to comment

lose su igrali tesne zavrsnice... ja mislim da im sve do jedne pobede preko 10 razlike, dok su tekme na manje od 10 razlike gubili... usput, Memphis ih je dva puta dobio recimo

 

mada ce na kraju biti no1 ili 2

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...