Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

1 hour ago, Redoran said:

Amerikanci i Izaelci ozbiljno simuliraju ovakve scenarije i usavršavaju metode detekcije. Ne znam da li i šta Rusi rade.

Svi ti 'materijali' obicno imaju vrlo jasno i lako za detektovanje poreklo - kao onomad kad je bila afera sa antraxom - pa udri ovamo & onamo a antrax sa atrese iz USofA, drzavna labAratorija... Halabuka je za medije i siroke narodne mase...

 

 

btw. nisam ni ja znao ko je ovaj Rufalo™... :)

 

- - -

 

1 hour ago, black mirror said:

sta god ja mislio o obami

Obama je nobelovac™ - sve ostalo je za umjetnicki dojam...

Link to comment

/mod edit/

 

Ti ne znas sta meni smeta, sta ja znam i ne znam i koga bih ja tetovirao na ramenu. Ti samo provociras i vrlo podmuklo insinuiras (moje radovanje zbog ubijanja muslimana), sto ti se iz nekog razloga dozvoljava.

 

Ne mislim da je u ovom sukobu krivac samo jedna strana, niti podrzavam bilo koga. Ipak principijelno nisam sklon podrzavanju bilo kog terorizma, kao sto to ocigledno rade americki holivud-levicari, koji su sa Hamasom, Hezbolahom, pa i Iranom ocigledno na prst u bulju.

 

Da bih se usudio da komentarisem ovaj sukob trebalo bi mi najmanje 3 meseca danonocnog iscitavanja ozbiljne dokumentacije. Ja samo ukazujem na nakaznu i maloumnu twitter podrsku holivudskih i kongresmenskih polupismenih neokomunista svojoj braci islamskim fanaticima.

Edited by Krošek
obr. quote ukl. posta
Link to comment

Usmeno upozorenje @black mirror ▪ ucitavanje

"2.1 Strogo je zabranjeno:
• učitavanje. Misli se na učitavanje nečovečnih stavova, totalitarnih ili zločinačkih tendencija, perfidnih, mračnih, apsurdnih motivacija

..."

Napomena (izvod iz pravila): "Komunikacija forumaša sa moderatorima treba da se odvija na jednom podforumu Zid Plača..." – ova tema (ako je zaključana, i samo onda, privatna poruka).
Link to comment

Meanwhile, u Australiji...

 

 

Naucni radovi su napisani na temu 'kako se i koliko razlikuju Holocaust i holocaust u svetlu genocida na Jevrejima u WWII vs genocida nad Jermenima posle WWI" a svi su izgledi da je upravo otvoren konkurs za slicnu temu na bazi kurca razike izmedju Apartheid-a i apartheid-a - kao SA vs svi ostali apartheid-i sirom sveta...

 

 

 

 

Link to comment

 

 

1 koalicija:

 

E253MIhVEAEfqAS?format=png&name=medium

 

Kao, biće on premijer 2 godine, a onda 2 godine ovaj Lapid, koji je zapravo i dobio mandat za sastavljanje vlade. Ne lipši magarče...

Edited by vememah
Link to comment
  • 2 weeks later...

 

Mr. Netanyahu gave a 35-minute speech full of venom, contempt for Mr. Bennett and dire warnings about Israel’s security without him.

“Try to damage as little as possible of the magnificent economy we are handing over to you, so that we can fix it as fast as possible when we return,” he said in a typically unapologetic speech that oozed scorn and confidence that he would soon be back.

Link to comment
  • 7 months later...

Bibi ce morati da prizna krivicu za korupciju ako hoce da izbegne zatvor. Ali najbolniji deo je zabrana da se bavi pilitikom na 7 godina. 

Za nekoga ko toliko voli vlast, to je skoro kao smrtna kazna.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ovih dana je bilo "interesano" u IL. 

Dve noci prosle nedelje je IAF gadjao Iranske ciljeve u Siriji. 

Bilo je par obicnih napada na Zapadnoj obali. Danas je bio napad Molotovljevim koktelom na policiju.

Link to comment

Benetu je bolje da je rekao da ima koronu i da je otisao na bolovanje nego sto se mesao u UA situaciju. 

 

Sada mu krecu napadi sa 3 strane:

- Bibi kao vodja opozicije kritikuje dogovore oko Irana. On bi to bolje ;)

- IL hoce da ogranici broj izbeglica iz UA. Ne mogu da izdrze navalu

- MZ se setila starih problema

https://www.timesofisrael.com/liveblog_entry/israel-critics-see-double-standard-in-treatment-of-moscow-vs-jerusalem/

 

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Dobre vesti za Beneta, sad Zelenski moze slobodno da jasi nekog drugog. 

 

Prvo, Benet je pozitivan na koronu, tako da je narednih 7 do 15 dana opravdano nedostupan.

Drugo, ima puno posla oko Irana i dogovora vezanih za Bliski istok.

Trece, juce je opet bilo pucnjave. Neki ludaci su se raspucavali na ulici i ubili dva pripadnika granicne policije.

 

Sve u svemu, Benet se trenutno izvukao iz UA gliba. 

Link to comment
  • Krošek locked this topic
  • Krošek unlocked this topic
  • Krošek pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
×
×
  • Create New...