Jump to content
IGNORED

Kesić i Njuz vs Vučić i poskoci


Lezilebovich

Recommended Posts

e a bas sam hteo da napisem kako sam do sada jedino u potpunosti razumeo svaki aligatorov post.a sto se tice mog stila, tesko da ce se nesto menjati, mogu eventualno neki smajli da dodam ponekad. recimo ovaj :) ili ovaj :D
Pa mico ne može to tako. :( To kao kad bi rekao "ja imam svoj stil vožnje, boli me doope za propise. Možda eventualno ponekad uključim migavce".Nego ti, ako već hoćeš da se družiš, uzmi pa malo čitaj forum nekoliko dana, pročitaj pravila, pročitaj zašto su sve ljudi kažnjavani i udaljavani, pa će ti biti jasno kako može. Aj uzdravlje i polako samo.
Link to comment
  • 4 weeks later...

ovo je uvreda za inteligenciju...ovom čoveku gosti služe kao scenografija, da pokaže svoje 'talente'...jebeni pakao. emisija u kojoj je umro mozak.

Edited by PitBull
Link to comment
neka umre svak ko sa ovim ima veze. Izvinio bih se marku zivicu i jeleni bacic alimpic sto sam ih pljuvao.Fajront Republika (nesmesni beogradluk najnesrecnijeg tipa) + Sergej Urban = ne znam... ne znam kako bih to nazvao. Prokleti bili.
Potpis.Tip je retko iritantan i sa Metropolisa i sad na FOXu. Inace TV FOX generalno ima ocajan program, uopste mi nije jasno kako to uspevaju...
Link to comment
ovom čoveku gosti služe kao scenografija, da pokaže svoje 'talente'...
od možda 4 fajront republike koje pogledah, ovo važi za jednu epizodu samo. onu u kojoj su gostovali ajs i skaj vikler. stvarno, ova dvojica veći deo emisije proveli su aplaudirajuć' il kiselkasto se smejuć' na kesićeve skečeve, manje il više smešne (a nekak su većinom bile loše fore) ostalo - recimo raša popov i sergej trifunović kad su bili, itekako je uspeo 'ispoštovati' gosta. jedina neprijatnos' jes bio standardno iritantni trifunović, al je i to nekako ok ispalo. i one fore kesićevih alter ega nekako bi se ok uklopile.te fore mu idu od baš neprijatnih do solidnih, nekako se malo 'ispeglao' i upristojio ovde pred širim auditorijumom, u odnosu na ono pre na metropolisu. i to mu je minus. pitanja koja gostima postavlja, i uopšte kako vodi sve to - pa, i nije loše.mislim da se malo preteruje ovde u pljuvanju. mislim, kakvih smo se sve kdp-astoća u udarnim terminima nagledali, živića, gutovića pa nadalje, kesić mu ga dođe čisto...ono...normalan barem. empejac primeti, jes, miriše to na taj urbanluk malo, linija DS omladina - marčelo - trifunovići - ana stanić, al ne deluje mi da je to kesića pokvarilo mnogo, nije arogantan i ne baca puno hejta na prave srbske vrednosti. Edited by dillinger
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...