Jump to content
IGNORED

Dexter


Filipenko

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    30

  • MiddleClass

    22

  • Quince

    20

  • Arkadija

    19

Top Posters In This Topic

Užasan kraj, jebiga. Celo ovo dešavanje sa "duhovnom majkom" u zadnjoj sezoni je čist višak - niti je dobro ispalo, niti je uverljivo, niti je imalo razjašnjeno otkud sada nemilosrdni serijski ubica ima osećanja. I na kraju završi kao drvosek negde u Kanadi ili gde već, jebote...Skroz bezveze. A onog Saksona sa ludačkim pogledom prepoznaješ da je ubica na 100 metara, dobro je da mu nisu dali "I am a killer" majicu. Totalno neuverljivo. Lithgow je bio zakon!573px-John_Lithgow_8_by_David_Shankbone.jpg

Edited by Filipenko
Link to comment
  • 5 weeks later...

odgledah konačnosezona kao takva i nije bila loša mada je bilo i boljih, ali kraj je sranjene znam ni ja tačno da opišem kako bih bila zadovoljna da se završilo (a svakako ne ni da su srećno pobegli u Argentinu), ali ovako svakako ne :isuse:

Link to comment
  • 4 years later...

Ja sam stigao do poslednje sezone juče i neću je odgledati. Ovoliki pad kvaliteta pamtim samo kod 24 i Mad men.

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 years later...
  • 5 weeks later...

Pa, new blood je dexter u punom sjaju, sve ono najbolje sto je bilo u prethodnim sezonama, ali kraj...

 

Meni su usta ostala otvorena dobrih deset minuta nakon odjavne spice, iz kojih sam hteo naizmenicno, a i u isto vreme da izgovorim bujicu psovki ali i divljenje...

Jbg, ja ovu seriju, sa svim njenim manama, naprosto obozavam ☹

Edited by Drako
Link to comment
  • 1 year later...
On 17.12.2021. at 21:50, Sara said:

Sta se desava sa povratkom Dextera?

Gleda li neko, ima li smisla?

Jas odgledo samo prvu sezonu pre sto godina i juce slucajno negde naleteo da ima ova new blood.. kreno sam sa namerom da izrivandujem™ svih 10 epizoda, al vec od pola prve epizode sam krenuo da gledam normalno i odgledao sve u cugu.. stos kaze sve u fullu, s tim sto ga je kraj slomio a mozda i nije, ko to zna, lopta je okrugla, batina ima dva kraja, pre zore ne svice..:fantom:

Link to comment
On 17.12.2021. at 21:50, Sara said:

Sta se desava sa povratkom Dextera?

Gleda li neko, ima li smisla?

 

Negde između odličnih početnih sezona i užasne poslednje... 

Ali fino zaokružena priča, ima suspensa, može se pogledati.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...