Jump to content
IGNORED

Dexter


Filipenko

Recommended Posts

Stoji ofucanost, ali meni se i dalje sviđa. No, dobro je da je ovo kraj, jer stvarno više ne znam kako bi išta više moglo da se razvuče. Možda da Dekster ode u Evropu ili u svemir?

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    30

  • MiddleClass

    22

  • Quince

    20

  • Arkadija

    19

Top Posters In This Topic

Pogledao 4tu sada, jedina stvar gora od Masuke su dve Masuke.
Masuka je super :DDa li neko moze da rastumaci ovo. Jel to znaci da nema Dextera sutra? :unsure:
Dexter®, Ray Donovan, Homeland—and all the other great programming that has made SHOWTIME one of the most acclaimed and popular networks in America has been dropped by Time Warner Cable.Showtime Networks gave Time Warner Cable the opportunity to keep SHOWTIME on the air—even if an agreement could not be achieved—so viewers would not have to lose the channels they chose and they paid for. Time Warner Cable declined this offer.We take pride in the fact that our networks have never gone dark and that our subscribers have never been deprived of their programming. Time Warner Cable, on the other hand, has taken nearly 50 channels off the air in the last five years in disputes like the one we are having right now.Time Warner Cable's decision to shut SHOWTIME down only serves to hurt the very people they claim they are trying to protect—their own customers.We will continue to work in good faith to work out a mutually agreeable contract with Time Warner Cable. In the meantime, please call 1-888-TW-CABLE or 1-855-222-0102 for Bright House Networks to ask that they restore your service
Link to comment

Time Warner Carble je jedan od najvecih kablovskih operatera u Americi i samo ce njihovi korisnici ostati uskraceni za Dextera jer ocigleno nije postignut sporazum o nastavku saradnje sa Showtime kanalom...Ovo je kao kada bi SBB iz svoje ponude izbacio neki od kanala na kome se prikazuje odredjena serija pa svi njegovi korisnici ne bi mogli tu seriju da gledaju na svom TV-u...Tako da bice Dextera za sve nas koji ga pratimo preko neta :D

Edited by keksi krem
Link to comment

Jos jednom da kazem da je ovo najgora sezona Dextera ikada, napravljena posle mnogo junk fooda i uz obilje toalet papira u blizini. Gledam samo da bih zaokruzio pricu, a sve se nadam da je svaka sledeca epizoda finalna. Zasrase skroz dobru seriju.

Link to comment

Jesi skroz naskroz sto posto siguran u to? Ona Lumen sezona je bila poprilicno jadna i bedna, sezona posle te tek neznatno bolja. Ovo sad sto gledamo je "Kum" za te dve, bar za mene.

Link to comment

Pa ta sa Lumen je definitivno jak kandidat, mada prethodna je po meni dosta bolja od ove, pa i od jos par pre nje. Ovde se ne zna da l je jadnija prica, ona matora smaracica, lik kog je koknuo u prosloj epizodi, "svadja" sa Deb, smaranje sa Macukom i ponovo rodjenim Quinnom... Jednostavno nista me ne do sad nije povuklo da se poradujem novoj epizodi. Gledam jer sam mazohista i ocu da isteram do kraja. Skoro kao po kazni.

Link to comment

Da dodam +1 misljenju da je ovo najgora sezona do sada. Cesto mi je I neprijatno da gledam ona zumiranja lica I fake izlive emocija. Sve deluje ofucano I naivno. Kao I kod mnogih drugih serija I ovde poslednja sezona nema blage veze sa onim zbog cega samo zavoleli seriju.

Edited by Bane_V
Link to comment

Ok. Meni je 5ta (Lumen) sezona bila najgora ikada, ogromno razocarenje i antiklimaks nakon onakve 4te, prosto sve sto je moglo da skripi skripalo je u toj sezoni. 6ta je takodje djubre, jedino je klifhenger na kraju vadi iz punog sivila. Prosla je bila osvezavajuce dobra, mada i dalje ispod prve 4.A ova sad, pa za sad mi je ok, desava se nesto i ima kakvog-takvog picvajza. Mada imam osecaj kao da se sezona zavrsila na kraju pete epizode i da sad krece nova.A fake izlivi emocija i naivnost stoje u prvoj recenici sinopsisa celokupne Dexter serije :) na to mozes ili da obracas paznju i da se nerviras, ili da zazmuris i pustis mozak na ispasu.

Link to comment

Dekster je do sada izbegavao situacije u kojima se od njega ocekuje da pokaze emocije, a kada nije mogao da ih izbegne onda cujemo kako on sa sobom kaze ''sad treba da izgledam tuzno ili zabrinuto'' I onda reprodukuje emociju koju je video na drugima u slicnoj situaciji I to gledaocu deluje nespretno I smesno jer mi znamo da on emocija nema, a druga strana naivno prihvata tu njegovu grimasu, i to je bila jedna od drazi serije. On u ovoj sezoni stvarno pokazuje emocije, da se uznemiriti, razbesneti, oseca krivicu, ona baba ga drzi pod kontrolom I manipulise njime i to jednostavno nije isti dekster kojeg smo zavoleli na pocetku. Realno citava ideja o humanom i sarmantnom serijskom ubici koju smo odmah kupili je dosla na naplatu u ovoj sezoni I trenutno se drzi na staklenim nogama. Jos uvek se nadam da su najbolje sacuvali za kraj :)

Link to comment

Slazem se sa tim, moguce da je i to deo price, da njegov lik evoluira i pocinje ipak da oseca nesto, sto zbog Debre, sto zbog sina, tako da imamo jedan potencijalni zavrsetak serije u kojem Dexter postaje covek.No, meni to ne smeta, Dex mi je uvek bio dobar, u svim sezonama na nivou (mozda malo slabiji u petoj, no to je period kad je Si-Holu dijagnostifikovan rak i kad je bio na hemoterapijama, pa je bilo vidno da se raspada). Ono sto mene najvise nervira su gomlia gluposti i propusta u zapletima i izuzetno iritantni sporedni likovi, pre svih Lagverta i Masuka. Bogufala sto je prva odapela, to je u startu veliki plus za ovu sezonu :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...